Austrālijas atklātais čempionāts 2021. gadā: Dženifera Breidija pret Džesiku Pegulu

Dženiferas Breidijas un Džesikas Pegulas priekšskatījums

Dženifera Breidija ir bijusi viena no izcilākajām WTA tūres izpildītājām kopš tenisa apļa atjaunošanas augustā. 25 gadus vecā meitene izcīnīja savu pirmo WTA vienspēļu titulu Leksingtonas WTA Top Seed Open turnīrā un sekoja tam, sasniedzot pirmo lielo pusfinālu ASV atklātajā čempionātā.

Breidijs Ņujorkā guva uzvaras, piemēram, Andželikei Kerberai, Karolīnai Garsijai un Jūlijai Putintsevai, pirms nokāpšanas līdz iespējamajai čempionei Naomi Osakai.

Pēc tam amerikāniete sezonas beigās sasniedza Ostravā notiekošā WTA turnīra pusfinālu un tieši pirms 'Australian Open' arī 'Grampians Trophy'. Šīs izrādes ir palīdzējušas viņai pāriet uz karjeras labāko reitingu-24. vietu.

Džesika Pegula

Savukārt Džesika Pegula ieņem 61. vietu pasaulē, kas ir tuvu viņas karjeras labākajai pozīcijai-55. vietā, ko viņa sasniedza 2019. gada augustā. Pegulai ir arī viens WTA vienspēļu tituls, kas tika piešķirts Vašingtonas atklātajā čempionātā 2019. gads.

26 gadus vecais sportists ASB Classic finālā iekļuva pagājušā gada janvārī, zaudējot Serēnai Viljamsai. Kā kvalifikācija viņa augustā iekļuva arī 'Western & Southern Open' ceturtdaļfinālā.

Pegula labākais sniegums majorā pirms šīm divām nedēļām bija 2020. gada ASV atklātā čempionāta trešās kārtas sasniegšana.

Dženifera Breidija pret Džesiku Pegulu

Dženifera Breidija un Džesika Pegula WTA tūrē tikušās vienu reizi, Pegulai izvirzoties vadībā ar 1: 0.

26 gadus vecais futbolists pagājušā gada augustā Ņujorkas 'Western & Southern Open' guva uzvaru ar 7-6, 6-4 pār Brediju.

Dženiferas Breidijas un Džesikas Pegulas prognoze

Džesika Pegula šonedēļ Melburnā izskatījās lieliskā formā. Viņa savu turnīru sāka ar uzvaru taisnā setā pār 12. numuru Viktoriju Azarenku, bet pēc tam guva visaptverošas uzvaras pār bijušo ASV atklātā čempionu čempionu Semu Stosuru un francūzieti Kristīnu Mladenoviču.

Pirmdien Pegula trīs setos izsita ar 5. numuru izlikto Elīnu Svitoļinu, lai iekļūtu savā pirmajā 'Grand Slam' ceturtdaļfinālā.

Taču Dženifera Bredija līdz šim turnīrā izskatījusies tikpat iespaidīga. Pirmajās trīs uzvarās pār Alionu Bolsovu, Madisonu Brenglu un Kaju Juvanu viņa zaudēja tikai 11 spēles.

Pirmdien Breidijs ar 6: 1, 7: 5 uzvarēja ar 28. numuru izlikto Donu Vekiču, lai Austrālijas atklātajā čempionātā pirmo reizi iekļūtu ceturtdaļfinālā.

Breidijs ir viens no spēcīgākajiem spēlētājiem WTA tūrē un spēlē agresīvu spēli, kas balstīta uz spēcīgu servi un smagiem grūdieniem. Pegulai arī patīk uzbrukt, un viņas rezultāti pēdējā laikā ir parādījuši ievērojamus uzlabojumus.

Abi ir labi draugi un arī gadījuma prakses partneri, kā redzams viņu parakstīšanās ziņojumos pēc uzvarām Melburnā.

Abi spēlētāji trešdien centīsies pēc iespējas ātrāk sākt iniciatīvu. Tas, kurš spēlē tīrāku tenisu ar mazākām kļūdām, kļūs par uzvarētāju.

Breidijs šajā stadijā jau ir bijis majors, un pēdējo mēnešu laikā viņam ir bijuši arī stabilāki rezultāti. Tas padara viņu par nelielu favorīti šajā amerikāņu sadursmē.

Prognoze : Dženifera Breidija uzvarēs trīs setos.

Kā izārstēt tenisa elkoni

Populāri Jautājumi

Trešdien ASV tiksies ar Panamu Zelta kausa grupas spēlē. Lūk, kā tiešsaistē skatīties spēles tiešraidi.

Ja jums nav kabeļa, skatieties tiešsaistē straumējošu dokumentālo filmu “OJ & Nicole: An American Tragedy”.

Giants piektdien uzņem lāčus 2. nedēļas pirmssezonas akcijā. Lūk, kā tiešsaistē tiešraidē skatīties spēli bez kabeļa.

Kā pagatavot savu garšvielu marinēšanai. Lai gan marinētu garšvielu var atrast daudzu veikalu konservu krājumā vai garšvielu ejā, jūs, iespējams, vēlēsities sajaukt savu, ja audzējat dažas garšvielas vai ja jums nepatīk noteiktu garšvielu garša vai ja jums ir ...

Kā pasniegt balvu. Balvas izsniegšana ir milzīgs gods, tāpēc, visticamāk, vēlaties paveikt lielisku darbu. Pasniedzot balvu, ir svarīgi koncentrēties uz uzvarētāju, nevis sevi. Sāciet balvu: