Vimbldona 2016: čempiones titula aizstāve Serēna Viljamsa iekļūst pusfinālā

Serēna Viljamsa Anastasija Pavļučenkova

Viljamsa izcīnīja dominējošu uzvaru, lai iekļūtu Vimbldonas pusfinālā

Vimbldonas augstākā sekotāja Serēna Viljamsa ar 6: 4, 6: 4 pārspēja krievieti Anastasiju Pavļučenkovu, lai šodien iekļūtu pusfinālā Centra kortā. Čempionu titula aizstāve, kuras vecākā māsa Venusa uzvarēja arī ceturtdaļfināla mačā, šodien demonstrēja jaudīgu, tomēr sakomponētu displeju, lai iekļūtu savā 10. Vimbldonas pusfinālā.

Abas māsas ir vienpadsmito reizi iekļuvušas Grand Slam turnīra pusfinālā; katru reizi, kad tas notika agrāk, kāda no māsām turpināja uzvarēt Slam.

Jaunākajai Viljamsas māsai šodien viss nešķita viegli - viņa sāka maču ar vairākām kļūdām un sākotnēji viņas spēle šķita nedaudz nevienmērīga; tas neturpinājās ļoti ilgi, un tad 34 gadus vecā spēlētāja sāka lietusgāzes lietus, pilnībā satracinot savu pretinieku.

Pēc tam, kad tika pārvarēta sākotnējā kļūdu kļūda - gan piespiedu, gan nepiespiesta, Viljamsa nodrošināja neticami ātrus uzvarētājus, pastiprinot savu agresivitāti. Tuvojoties scenārija noslēgumam, šķiet, ka amerikānis steidzas lietas ietīt. Viņas uzvarētāji kļuva ātrāki, tāpat kā rezultāts viņas labā. Ar trim breikbumbām Viljamsa to noslēdza ar pirmo mēģinājumu, uzvarot pirmajā setā ar 6-4.

teniss un skriešanas apavi

Lai gan Pavļučenkova otrajā setā atstāja iespaidu un šī mača laikā nekādā ziņā nebija dulla, Viljamsa pirmā uzvara viņai deva pastiprinātu agresivitāti un impulsu, un viņa šajā setā vienā spēlē āmurēja četrus dūžus.

Amerikāniete parādīja atlētismu, akrobātiku un viņas spēcīgo parakstu, jo Pavļučenkova izšķīrās otrā seta beigās, Viljamsa salaužot viņu par iespējamo uzvaru ar 6-4, 6-4.

Viljamsa pusfinālā tiksies ar Elenu Vesņinu, kura pārspēja Īstbornas uzvarētāju Dominiku Cibulkovu, bet māsa Venusa tiksies ar Serēnas Austrālijas atklātā čempionāta nemiernieku Andželiku Kerberi.

Populāri Jautājumi

Vai esat kādreiz vēlējušies izskatīties kā L, viens no populārākajiem varoņiem no anime 'Death Note', vai cosplay kā viņš? Tas sniegs dažus padomus par jūsu cosplay. Pērciet melnu parūku - tā ir vissvarīgākā daļa. Jums būs jāveic ...

Pēc divu nedēļu tenisa spēlēm ar augstu oktāna skaitli ATP tūre šonedēļ pārceļas uz Londonu.

Uzziniet, kā tiešsaistē skatīties filmas “Keeping Up With the Kardashians” 16. sērijas 8. sēriju kopā ar citām KUWTK sērijām, kas pieejamas, izmantojot šo tiešraides straumi bez kabeļiem.

Vai meklējat informāciju par to, kā skatīties UFC 264 PPV vietnē Roku? Šeit ir pilnīgs ceļvedis par visu, kas jums jāzina.