Vimbldona 2014: Niks Kirgioss - pusaudžu aizstājējzīme, kas šokēja Rafaelu Nadalu

Niks Kirgioss ceļā uz slaveno uzvaru pret Rafaelu Nadalu

Tenisā nav labāka posma par Vimbldonas centra kortu, lai paziņotu par savu ierašanos tenisa tūrē. Stāvot pie 6'4, 19 gadus vecais Niks Kirgioss pēc vēlēšanās bombardēja savu ceļu, pasniedzot dūžus, līdz slavenajam 7-6 (5), 5-7, 7-6 (5), 6-3 uzvarot pasaules pirmo numuru, Rafaelu Nadalu izveidot ceturtdaļfināla sadursmi ar Milasu Raoniču un iespējamo sapņu maču pret Rodžeru Federeru pusfinālā.

raketbols ķīniešu valodā

'Uz lielās skatuves tas ir tas, ko es uzplauku,' sacīja Kirgjoss.

144. vietā esošais Kirgjoss ir pirmais vīrietis ārpus pirmā simtnieka, kurš kopš 1992. gada uzvarējis 'Grand Slam' pasaules ranga pirmajā vietā, un arī pirmais pusaudzis, kurš uzvarējis pasaules ranga pirmo numuru kopš Rafaels Nadals to paveica 2005. gadā, Francijas atklātajā čempionātā pārspējot Rodžeru Federeru . Pirms tam viņa vienīgā uzvara pret labāko 50 spēlētāju bija pret Ričardu Gaskē otrajā kārtā, kur viņš izglāba 9 mačbumbas, pirms uzvarēja viņu 5 setos un sekoja ar iespaidīgu uzvaru trešajā kārtā pret Jiri Vesely.

kā spēlēt tenisu vienatnē

Kyrgios nāca klajā ar spēles plānu un izpildīja to līdz pilnībai. Viņš nepārprotami jau no sākuma bija nomocījis Nadalu, un Nadals nespēja izcīnīt nevienu punktu Kirgjosas pirmajā servē visā pirmajā setā, kuru Kirgjoss galu galā uzvarēja ar 7: 5 taibreikā.

Varbūt Kirgjoss vienkārši nedomāja un spēlēja, nezaudējot neko, jo viņš mača laikā trāpīja pa 37 dūžiem, un 2. seta beigās Nadals viņu salauza tikai vienu reizi. Nadals savā pēcspēles preses konferencē skaidri minēja, ka ar grūtībām nolasa pretinieku servi.

Kirgjoss bija tik pārliecināts par to, ko darīja, ka kādā brīdī Džons Makenro pat teica: „Viņš absolūti ticēja, ka uzvarēs šajā mačā, un viņš rīkojas man tā, it kā varētu uzvarēt šajā turnīrā. Makenro pat salīdzināja ar lielisko Borisu Bekeru, kad viņš teica: “Pēdējais puisis, ko es redzēju, bija Boriss Bekers, jauns pusaudzis, kurš nebaidījās un kurš vienkārši ticēja”, lai arī kas man gadītos, es būšu labāks par viņiem '.

Nadals izlīdzināja maču otrajā setā un nepārprotami sāka spēcīgāko trešajā zīmējumā ar savu gadu pieredzi. Bet Kirgjoss atguvās no nelielas plankuma un beidza 3. punktu rezultatīvajā pārtraukumā 7 punkti pret 5. Un, kad viņš ceturtajā setā agri lauza servi ar diviem smagiem bekhendiem, Nadalam acīmredzami nebija atpakaļceļa. Daži, iespējams, gaidīja, ka nervi pārņems aizstājējzīmi, pasniedzot maču. Viņš izrādīja milzīgu nosvērtību, sitot savu 37. spēles dūzi, lai izcīnītu slaveno uzvaru.

Austrālijas rindās noteikti ir spēlētājs, kurš ir fantastisks talants un topošā tenisa zvaigzne, kurai jāpievērš uzmanība. Turpmāk viņam viss var uzlaboties tikai tad, ja viņš turpina darīt pareizās lietas.

tenisa raketes sitiens ar bumbu

Populāri Jautājumi

5 vecākie Vimbldonas čempioni.

Ellie Goulding uzstāsies Good Morning America vasaras koncertu sērijas ietvaros piektdien, 14. jūnijā, no pulksten 7-9 ET ABC.

Gorans Ivaniševičs uzskata, ka viņa vadītais Novaks Džokovičs sasniegs nemirstību, ja viņam šogad izdosies uzvarēt kalendāra turnīrā.

Lūk, kā skatīties Pacers spēles tiešsaistē bez kabeļa 2019. – 2020. Gadā neatkarīgi no tā, vai esat tirgū vai ārpus tā.