Madrid Open 2021: 3 lietas, kas izcēlās Aleksandra Zvereva SF uzvarā pār Dominiku Tīmu

Aleksandrs Zverevs (L) un Dominiks Tīms

Piektais numurs Aleksandrs Zverevs no Vācijas ar 6-3, 6-4 uzvarēja austrieti Dominiku Tīmu 1 stundas un 37 minūšu laikā, lai kvalificētos Madrides atklātā čempionāta finālam. Zverevam, kurš ceturtdaļfinālā bija uzvarējis ar pirmo numuru izlikto Rafaelu Nadalu, šogad turnīrā vēl nav jālaiž ne viens sets.

24 gadus vecais spēlētājs svētdien aizvadīs savu astoņu 'Masters 1000' finālu, kur viņam pretī stāsies Kaspara Rūda un Matteo Berettini neizšķirta uzvarētājs. Šajā sakarā apskatīsim trīs faktorus, kas izcēlās pusfināla spēlē:

#1 Aleksandrs Zverevs spēlēja neatlaidīgi uzbrūkošu tenisu

Aleksandrs Zverevs trāpa uz priekšu

tenisa rezultāti

Aleksandrs Zverevs turpināja spēlēt uzbrūkošo tenisa zīmolu, kas viņam iepriekšējā mačā palīdzēja pārspēt Rafaelu Nadalu. Sestdien viņš trāpīja 25 uzvarētājus, no kuriem 14 tika pie viņa priekšējās rokas.

mājas līdzeklis tenisa elkonim

Šajā kontekstā jāatzīmē, ka Zverevs pret Nadalu bija trāpījis 18 'forehand' uzvarētājus.

Vācietis labi izmantoja savus sitienus pret Dominiku Tīmu un pārliecinājās, ka austrietis lielāko daļu laika palika krietni aiz pamatlīnijas. Viņa aizmugurējā roka bija mazāk postoša nekā priekšdaļa, taču tā palīdzēja viņam izveidot arī diezgan daudz punktu.

Dominiks Tīms nespēja pielīdzināt sava vācu pretinieka lielo ugunskuru un agresivitāti dienā, un finišēja otrais labākais.

#2 Dominika Tīma serve viņu pievīla

Dominiks Tīms mačā slikti servēja

Dominika Tīma serves kvalitāte mačā atstāja daudz ko vēlēties. Lai gan viņa pirmās serves attiecība pirmajā setā bija diezgan cienījama, otrajā tā nokrita krietni zem 50%. Līdz ar to otrajā setā viņš divreiz salauza, un viņam bija patiešām jāstrādā, lai noturētu savu servi visā spēlē.

Savukārt Aleksandrs Zverevs servēja patiešām labi, un pirmās serves attiecība bija krietni virs 60%. Viņš arī trāpīja septiņus dūžus, un viņa pirmās serves vidējais ātrums bija ap 218 km / h.

Atšķirība to servēs kvalitātē diezgan lielā mērā ietekmēja gala rezultātu.

pretspēka fiksators sānu epikondilīta gadījumā

# 3 Aleksandrs Zverevs labi izmantoja apstākļus

Aleksandrs Zverevs

Manolo Santana stadiona apstākļi bija diezgan atšķirīgi no tiem, kas parasti redzami uz māla, un Aleksandrs Zverevs tos labi izmantoja. Virsmas ātrums māla laukumam bija diezgan liels, un Zverevs gudri nenoturējās; viņš turpināja pumelēt Dominiku Tīmu ar saviem smagajiem grūdieniem.

Turklāt augstā laukuma atlēciens nozīmēja, ka Tīmam nācās izpildīt lielāko daļu Zvereva servju plecu līmenī, un viņa atbildes spēle attiecīgi cieta. Vācieša iespaidīgais augums (6 pēdas 6 collas) arī apgrūtināja Thiema lietas.

Austrietis bieži ķērās pie 'backhand' šķēles un centās palēnināt mītiņu ātrumu. Bet Zverevs spēlēja pēc saviem spēkiem un galu galā izrādījās pārāk spēcīgs Tiemam.