Leanders Paes-Martina Hingisa iekļuva Vimbldonas 2015 pusfinālā

Leanders Peiss un Martina Hingisa atviegloja iekļūšanu pusfinālā

Ar septīto numuru izliktie Leanders Paess un Martina Hingisa 2015. gada Vimbldonas pusfinālā iekrita pēc ceturtdienas ceturtdaļfināla ar 6: 2, 6: 1 pārspējot polieti Marcinu Matkovski un krievieti Elenu Vesņinu.

vingrinājumi tenisa elkoņa sāpju mazināšanai

Indo-Šveices pāris realizēja 73% no savām pirmajām servēm, salīdzinot ar pretinieku 61. Varbūt vēl svarīgāk ir tas, ka Paes un Hingis visu spēli pieļāva tikai divas nepiespiestās kļūdas, salīdzinot ar Matkovska un Vesņinas sešām, tādējādi nodrošinot, ka viņi to nedarīja. atdot visus bezmaksas punktus.

Pīss un Hingiss pirmajā setā divreiz lauza servi, noslēdzot rezultātu 6-2, izcīnot 24 punktus, salīdzinot ar pretinieku 16.

Otrajā setā Paes un Hingis veica 85% no pirmajām servēm, salīdzinot ar Matkovskim un Vesņinai 50%. Un vēlreiz, duets pārspēja savus pretiniekus nepiespiesto kļūdu un uzvarētāju skaitā. Indo-Šveices pāris otrajā freimā ieguva 25 punktus, salīdzinot ar 11 pretiniekiem, panākot ērtu rezultātu 6-1.

Adidas shell toe tenisa kurpes

Paes un Hingis rīt pusfinālā spēlēs ar Maiku Braienu un Betāniju Matteku-Sandsu.

Populāri Jautājumi

Kā ziņots, Nike atklāja Rafaela Nadāla tērpu 2021. gada Austrālijas atklātajam čempionātam, kas sāksies februārī. Spānis nākamgad Melburnā neizcels savu parakstu bez piedurknēm.

Ģērbšanās kodekss “pareizajā” angļu norises vietā bieži vien ir pārāk tālu noregulēts. Šeit mēs piedāvājam gadījumus, kad tas tiešām notika nepareizi.

Visaptverošs ceļvedis par to, kā 2019. gadā tiešsaistē bez kabeļa skatīties Raiders tiešsaistē neatkarīgi no tā, vai atrodaties Oklendā vai citā tirgū.

Lūk, kā šovakar tiešsaistē tiešraidē skatīties The Walking Dead 10. sezonas 9. sērijas starpsezonas pirmizrādi, pat ja jums nav kabeļa.

Dažas dienas pēc tam, kad atklāja, ka vēlas draudzēties ar Niku Kirgiosu, amerikāņu pusaudžu tenisa sensācija Koko Gofs atzina, ka austrietis un Rodžers Federers ir viņas “sapņu jaukto dubultspēļu partneri”.