Japānas un Meksikas tiešraide: kā skatīties tiešsaistē ASV

Getija Meksikas treneris Džerardo Martino.

mtv mīlestības skola 2. sezonu skatīties tiešsaistē

Japānai un Meksikai otrdien būs jāspēlē starptautiskā draudzības spēlē UPC arēnā Austrijā.

Heavy var nopelnīt komisijas maksu, ja reģistrējaties, izmantojot saiti šajā lapā

Amerikas Savienotajās Valstīs šo maču (plkst. 15.00 ET) translēs kanāli Univision un TUDN.

Bet, ja jums nav kabeļa, varat skatīties a Japānas un Meksikas tiešraide kanālā FuboTV . Gan galvenajā komplektā (vairāk nekā 100 kanālu), gan latīņu pakotnē (kopā 30+ kanāli) ietilpst TUDN un Univision, un abiem ir pieejams bezmaksas septiņu dienu izmēģinājums:

FuboTV bezmaksas izmēģinājuma versija

Kad esat reģistrējies FuboTV, jūs varat skatīties Japānu un Meksiku tiešraidē lietotnē FuboTV , kas ir pieejams jūsu Roku, Roku TV, Amazon Fire TV vai Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android tālrunī, iPad vai Android planšetdatorā. Vai arī varat skatīties savā datorā izmantojot FuboTV vietni .

dažādi metieni badmintonā

Ja nevarat skatīties tiešraidē, FuboTV ir arī 250 stundu mākoņa DVR telpa, kā arī 72 stundu atskatīšanās funkcija, kas ļauj noskatīties maču pēc pieprasījuma trīs dienu laikā pēc tās noslēgšanas, pat ja jūs to neierakstāt.

Japānas un Meksikas priekšskatījums

Japāna pagājušajā piektdienā izcīnīja uzvaru ar 1: 0 pret Panamu un pēdējos 10 mačos ir ar 7: 2. Tomēr Meksika ir komanda, pret kuru Japāna nav guvusi lielus panākumus, uzvarot tikai vienu reizi pēdējos piecos.

Meksika ir Pasaules kausa regulārā komanda, un tai ir viena no spēcīgākajām komandām pasaulē. Spēlējot tos, mēs gūsim vislabāko priekšstatu par to, kur mēs atrodamies pēc saviem spēkiem un starptautiskās pozīcijas, sacīja Japānas menedžeris Hajime Moriyasu. Meksikai nav acīmredzamu trūkumu. Viņi ir taktiski gudri, nikni aizstāv un izdara lielu spiedienu, tāpēc mums jāatrod veids, kā to novērst.

Meksika pēdējos deviņos mačos nav zaudējusi, pēdējā-uzvara ar 3: 2 pret Dienvidkoreju. Paredzams, ka El Tri beigsies līdzīgs sastāvs, kas šo darbu paveica pret Dienvidkoreju, kad viņi tiksies ar Japānu.

Rītdienas spēles ideja būs līdzīga pēdējai, bez daudzām izmaiņām no vienas spēles uz otru, sacīja Martino. Būs dažas izmaiņas, citi spēlētāji sāks no jauna, un es centīšos dot minūtes citiem, piemēram, es toreiz darīju kopā ar [Orbelinu] Pinedu un Urielu [Antunu], kuri spēlēja aptuveni 35 minūtes.

tenisa kurpes bez atzveltnes

Martino sagaida smagu pārbaudi no Japānas draudzības mačam.

Domāju, ka mēs saskaramies ar ļoti dinamisku komandu, ar ļoti labu individuālo tehniku, ļoti sakārtotu spēlēšanu no aizmugures un ar individuāliem talantiem, īpaši no viduslīnijas, kas ir ļoti nelīdzsvaroti, sacīja Martino. Mūsu gadījumā mēs vēlamies turpināt konsolidēt ideju neatkarīgi no taktiskās struktūras, kuru mēs izmantosim, lai turpinātu savu spēles veidu, kuru mēs pieņēmām pirms diviem gadiem un mēģinām saglabāt.

Meksika spēlē iesaistās ar izredzēm uz uzvaru. Japāna ir norādīta uz +270, lai uzvarētu, bet neizšķirts +250. Kopējais spēles apjoms ir 2,5 vārti. Japānas pēdējās četras spēles ir beigušās ar 1: 0. Meksika ir pārsniegusi šo skaitli astoņās no pēdējām 10 spēlēm.

Populāri Jautājumi

Kā izstiept tricepsu. Tricepsu izstiepšana ir lielisks veids, kā uzlabot ķermeņa augšdaļas elastību un kustību amplitūdu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams pārtraukums darbā vai vienkārši esat pabeidzis smagu tenisa treniņu, veltiet dažas minūtes ...

Spēle: (16) Anastasija Pavļučenkova pret Ana Bogdanu

Kanzasa un Oklahomas štats otrdien sacentīsies ar spēli vietnē ESPN Plus. Lūk, kā to noskatīties.

Saimons uzskata, ka, lai arī Rodžers Federers ir ārkārtējs, topošajiem spēlētājiem nevajadzētu mēģināt līdzināties viņa spēles stilam. Pēc francūža domām, jauniešiem būtu labāk iemācīties būt konservatīvākiem spiediena situācijās.