Armatūra : Viktorija Azarenka pret Maria Sakkari

Spēles laiks: Ne agrāk 14.00 CEST, 17.30 IST

Tiešraide : ASV - ESPN / Tenisa kanāls

kā skatīties pasaules seriālus tiešsaistē bez maksas

Victoria Azarenka vs Maria Sakkari preview

Bijusī pasaules ranga pirmā vieta Viktorija Azarenka šosezon ir bijusi lieliskā formā cietos laukumos. Baltkrievs ieguva Sinsinati 'Masters' titulu, kā arī finišēja kā 'US Open' vicečempions.

Tomēr Azarenkai bija vidēji māla šūpoles, pēc viņas parasti augstiem standartiem. Viņa iekļuva Itālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā, bet viņas Roland Garros kampaņu otrajā kārtā noslēdza Anna Karolīna Šmiedlova.

Tagad, atgriežoties ātros cietos laukumos, šķiet, ka Azarenka ir atguvusi iepriekšējo māla impulsu. Lai gan Barbora Krejcikova viņu otrajā kārtā pārsteidza Ostravā, uzvarot pirmajā setā ar 6-2, baltkrieviete ātri atleca, lai nodrošinātu maču trijos.

Ceturtdaļfinālā divkārtējā Austrālijas atklātā čempione čempione par zaudējumu tikai piecās spēlēs pieradināja septīto numuru izliktās Elīzi Mertensu. Viņa tagad sestdien pretī grieķei Marijai Sakkari, lai iegūtu vietu finālā.

Ne daudzi būtu gaidījuši, ka Sakkari sasniegs Ostravas pusfinālu, galvenokārt tāpēc, ka viņas puslaikā bija Elīna Svitoļina un Ons Džabeurs. Tomēr bez sēklām grieķis padzina gan Svitoļinu, gan Džabeuru, lai finālčetriniekā sarīkotu sadursmi ar Azarenku.

Marija Sakkari

Sakkari bija sākusi savu kampaņu, uzvarot tieši Kristīni Pliskovu. Viņai sekoja uzvara ar 6: 3, 6: 3 pret uzvarētāju Svitoļinu, bet pēc tam trīs setu triumfs pār Džabeuru.

Victoria Azarenka vs Maria Sakkari head-to-head

Viktorija Azarenka vēl nekad nav tikusies ar Mariju Sakkari WTA tūrē. Līdz ar to viņu savstarpējās spēles rekords šobrīd ir 0-0.

Viktorijas Azarenkas un Marijas Sakkari prognoze

Viktorijai Azarenkai vajadzētu progresēt līdz samitam

Amerikāņu šūpoles laikā Viktorija Azarenka šķita teicamā kontaktā, taču viņai bija smagi jāstrādā, lai uzvarētu pret Krejcikovu savā Ostravas ievaddaļā. Baltkrievietei bija jānovērš 14 breikbumbas pret savu neizsēto pretinieci, parādot, cik neaizsargāta viņas serve bija šajā mačā.

Tomēr Azarenka ātri aizlika šīs bēdas aiz sevis, jo dominēja Mertensa pēdējās astoņās sadursmēs. Pirmajā servē viņai bija stabils 73% uzvaru līmenis, un viņa četras reizes lauza pretinieces servi.

Taču arī Marija Sakkari šonedēļ spēlējusi ļoti labi, trīs līdzšinējos mačos atmetot tikai vienu setu. Ņemot vērā formu, kādā atrodas abi spēlētāji, sestdienas pusfināls, visticamāk, būs cieša tikšanās.

Tomēr, ņemot vērā visas lietas, Azarenkai varētu būt Sakakarim nedaudz par daudz konsekvences un pieredzes.

Prognoze: Viktorija Azarenka uzvarēs trijos setos.

Populāri Jautājumi

Tālāk ir norādīts, kā skatīties Cavs spēles tiešsaistē bez kabeļa 2019-2020 neatkarīgi no tā, vai atrodaties Klīvlendā vai esat ārpus tirgus.

ATP Pasaules tūrei pievienots Laver Cup, pasākums, kurā piedalās spēlētāji no Eiropas, kuri uzņem komandu no visas pasaules.

Ir vairāki iemesli, kāpēc jūs varētu interesēties par to, kā pārvaldīt divus puišus vienlaikus. Jums var būt poliamora seksuāla izvēle, kas tiek tulkota kā “daudzas mīlestības” un ietver atklātu attiecību uzturēšanu ar vairākiem cilvēkiem ...

Rafaels Nadals otrdien izstājās no Nacionālās bankas atklātās bankas, atsaucoties uz hronisku kreisās pēdas problēmu, kas pēdējo mēnešu laikā ir uzliesmojusi.

Pēc dažām nedēļām, kad Ziemeļamerikas cietā laukuma tenisā bija liels oktānskaitlis, galvenā uzmanība tiks pievērsta Ņujorkai, lai piedalītos ASV atklātajā čempionātā.

Anrī Lekonte nesen runāja par to, kā Rodžers Federers, iespējams, varētu ciest no motivācijas trūkuma, kad atgriezīsies. Francūzis gan atzina, ka cer uz Federera uzvaru kārtējā 'Slam' turnīrā.