French Open 2016 fināls: Endijs Marejs pret Novaku Džokoviču tiešraidē! Novaks Džokovičs uzvar ar 3-6, 6-1, 6-2, 6-4

Endijs Marejs Novaks Džokovičs tiešraidē

Ne Marejs, ne Džokovičs nav uzvarējuši Francijas atklātajā čempionātā

TAS VISS IR BEIDZIES! NOVAK DJOKOVIC ir uzvarējis Francijā 3-6, 6-1, 6-2, 6-4

“Lāsts” beidzot ir salauzts. Serbs savā ceturtajā Francijas atklātā čempionāta finālā beidzot ir ieguvis titulu. Pēc diviem zaudējumiem Nadalam un viena Stenam Vavrinkam Džokovičs beidzot ir uzvarējis visos četros slamos - un viņam ir visi četri tituli kopā, lai uzvarētu karjerā!

Novaks Džokovičs tagad ir uzvarējis ne tikai 12 'Grand Slam' turnīros, bet viņam ir arī četri galvenie turnīri pēc kārtas. Absolūts serbu pārsvars.

Tagad viņš ir kļuvis tikai par astoto spēlētāju, kurš uzvarējis visos četros 'Slam' turnīros Rods Lavers, Rodžers Federers, Rafaels Nadals, Dons Bidžs, Rojs Emersons, Bjorns Borgs un Freds Perijs.

DIVI čempionāta punkti Novakam Džokovičam, un viņš ir palaidis garām! Tagad tas ir sabojāts - vai Marejs var kaut ko piespiest?

4. sets, 9. spēle - Marejs sit to apkārt un tagad ir savā otrajā spēles punktā! Vai šajā mačā vēl ir atlicis kautiņš? Tomēr viņš to iemet tīklā, un viņa serve acīmredzot ir zaudējusi spēku, kāds tai bija šī mača sākuma daļā.

Viņam izdevās noturēties līdz 4-5 un atkal Džokovičs kalpo čempionātam. Tagad ir Džokoviča kārta klibot - vai mēs redzēsim piekto setu?

Ceturtais sets, 8. spēle - Šo maču raksturo daži izcili mītiņi, un tas neatšķiras. Tomēr Marejs tos labi izbeidz. Un viņš beidz šo ar izcilu 'forehand' uzvarētāju, kurš flummoksu Džokoviču. 5-3 Novakam Džokovičam ceturtajā, tomēr Marejs uz muguras pēdas joprojām servē, lai paliktu mačā.

4. sets, 7. spēle - TRIPLE PĀRTRAUKUMA PUNKTS. Tas tiks pabeigts šajā komplektā. Marejs izvelk visas pieturas ar priekšējo roku, aizmugurējo roku, 180 grādu pagriezieniem un virtuves izlietni. Tas nedarbojas, un Džokovičs pie rezultāta 5-2 kalpos čempionātam.

4. sets, 3. spēle: Šķiet, ka viss ir beidzies. Marejs tagad izskatās kā sakauts cilvēks.

Ceturtais sets, 2. spēle: Pasakains atgriešanās no Novaka Džokoviča. Viņš ir uzvarējis par 25% vairāk ralliju nekā Marejs, un šajā setā ar 2: 1 un pārtraukumā viņš vēlas to izbeigt šajā setā.

Ceturtais sets, 1. spēle: Dubultā pārtraukuma punkts - un Marejs to ir pazaudējis! Viņš ir salauzts - garā un noskaņojumā.

TREŠĀS SET NOVAK DJOKOVIC! 3-6, 6-1, 6-2 PASAULEI Nr. 1

Trešais sets, 7. spēle: Marejs saglabā rezultātu 5-2, bet Džokovičs tagad servē par setu. TRIPLE SET PUNKTS 5-2 līderim.

Trešais sets, 6. spēle: Šī spēle bija garāka nekā parasti, bet tagad Marejs ir uz muguras un kalpo, lai paliktu setā. Tomēr viņš to dara labi, un tagad viņš ir spēles punktā.

Trešais sets, 5. spēle: Džokovičs ar šitādu bēgšanu bēg. Tagad lūzuma punkts Marejs un Džokovičs izvirzās vadībā ar 4-1.

Trešais sets, 2. spēle: Marejs tur, bet tik tikko. 1-1, un bumba tagad stingri izskatās Džokoviča laukumā.

Trešais sets, 1. spēle: Tas ir fenomenāls Novaks Džokovičs. Viņš atgriežas šajā jautājumā un, iespējams, meklē titulu. Viņa spēlē ir izcēlies ugunsgrēks, kas, šķiet, kaut kā agrāk uzliesmoja.

OTRAIS KOMPLEKTS NOVAK DJOKOVIC, 6-1!

2. sets, 7. spēle: Maizīte! Un šis ir otrais sets Novakam Džokovičam, 6-1.

2. sets, 6. spēle: Džokovičs ar to bēg. Viņš ir trīskāršā pārtraukuma punktā - un pārtrūkst! 5-1 Novaks Džokovičs.

2. sets, 5. spēle: Endijam Marejam izdodas noturēties, bet Džokovičs ir paaugstinājis savu līmeni, un tas ir redzams. Viņš tagad ir spēles punktā ... un pieņem to! Otrajā setā viņš ir vadībā ar 4-1.

2. komplekts: Vai šo komplektu var saukt par karaļa atgriešanos? Nav Gandalfa, bet tiesā ir burvis, un tas ir Novaks Džokovičs. Viņš izcili atvilka lietas-tagad pārtraukumā ar servi, lai vadītu Mareju ar 3: 0, un tagad viņš ir pie rezultāta trīskāršs pārtraukuma punkts!

1. seta 9. spēle: ANDY MURRAY UZVAR PIRMO SET! Viņš šodien deg un spēlē ar minimālām kļūdām. Viņš ir 6-3.

1. seta 8. spēle: Viņi pulcējas, un ir neliela cīņa. Novaks Džokovičs nav pārliecināts, ka tas ir iekļauts, un lūdz to pārbaudīt. Mazliet sašutis. Tā ir tikai Līnijas tiesnesis pārbauda māla zīmes, un vanags saka, ka tas ir iekšā. Spēle Džokovičs, kurš izseko 3.-5.

1. seta 6. spēle: Novaks Džokovičs ir atgriezies - vai tomēr? Spilgts rallijs starp abiem, jo ​​Džokovičs gūst punktu ar skaistu kritienu un galu galā uzņem spēli. Tomēr viņš joprojām ir 2-4.

Marejs šodien spēlē izcilu tenisu. Riņķojot pa bāzes līniju, viņš ir neticami veikls un griežas visos virzienos, lai uzņemtu dažus kadrus.

1. sets 5. spēle: Endijs Marejs izmanto kapitalizāciju, lai noturētu! Viņš tagad ir vadībā ar 4: 1, un Novakam Džokovičam tas viss sašķobās, kad Marejs pulcējas no sākuma līnijas.

Džokovičs neizskatās pārāk ērti - pirmajā setā viņš jau ir pieļāvis 6 nepiespiestās kļūdas; Savukārt Marejs ir izdarījis tikai vienu.

1. seta 4. spēle: Marejs atkāpjas! Boriss Bekers stāv tribīnēs, un viņš neizskatās pārāk laimīgs. 3-1 Endijs Marejs.

1. seta 3. spēle: Atjaunojās normāls pakalpojums. Marejs notur savu servi līdz nullei. Dažas labas pirmās serves spēlē.

1. seta 2. spēle: Divus no tiem Džokovičs izglābj ar krāšņu 'cross-court' 'forehand' un dūzi. Marejs tomēr iegūst spēli ar apburošu metienu ar sitienu, kam seko perfekta aizmugures sitiena lode.

1. seta 2. spēle: Marejs ar trim breikbumbām, traks spēles sākums. Džokovičs nobauda savas zāles.

1. seta 1. spēle: Džokovičs pašā pirmajā geimā salauž Mareju. Marejam joprojām ir grūtības ar vārtu guvējiem.

1. seta 1. spēle: Džokovičam trīs breikbumbas.

1. seta 1. spēle: Mēs sākam, kad Marejs kalpo Džokovičam. Uzreiz Džokovičs iemet apburošu iemetienu. 0-15 Džokovičam.

lietotas tenisa raketes

Metiena formalitāte ir izpildīta, un spēlētāji sāk iesildīties. Ir tikai piemēroti, ka šie divi cīnās finālā, abi ar lieliskām māla seguma sezonām.

Spēlētājus laukumā pavada bumbas zēni, vispirms Endijs Marejs, kam seko favorīts Džokovičs. Lieliska uzņemšana abiem spēlētājiem.

Gandrīz laiks! Tas viss norit uz tiesu Filipu Čatjēru, jo pāris izceļ savus pirmos 'French Open' titulus.

Tā ir pasaules 1. un 2. pasaules cīņa, jo Novaks Džokovičs pārņem Endiju Mareju. Serbs, kurš pērn bija finālists, titulu nekad nav izcīnījis, pērn zaudējot šveicietim Stenam Vavrinkam, kurš pats pusfinālā izgāja no Francijas atklātā čempionāta pēc četru setu zaudējuma Marejam.

Džokovičs ar ievērojamu pārsvaru izvirza pāra sāncensību, jo līdz šim ir uzvarējis 23 no pāra 33 mačiem.

Abi iepriekš tikušies arī 'Roland Garros' - pavisam nesen 2015. gadā, Džokovičam pasākuma pusfinālā izstumjot Mareju. Abi ir tikušies uz māla četras reizes, un Marejs uzvarēja vienu reizi - vienu no galvenajiem, ņemot vērā to, ka skots šo uzvaru izcīnīja, lai pagājušajā mēnesī izcīnītu titulu Itālijas atklātajā čempionātā vai Romas Masters turnīrā, uzvarot taisno setu pār savu serbu. sāncensis.

Augstākā sēkla iepriekš pusfinālā cīnījās pret japāņu spēlētāju Kei Nišikori, gandrīz zaudējot, cenšoties iekļūt finālā. Viņš nekad nav ieguvis titulu Francijas atklātajā čempionātā, kas ir kļuvis pazīstams kā viņa 'franču atklātā lāsts'.

Dīvaini, Džokovičs ir viens no veiksmīgākajiem māla seguma spēlētājiem tenisā un neapšaubāmi viens no veiksmīgākajiem māla seguma spēlētājiem, kas šeit nekad nav izcīnījis titulu.

Bijušais 1. numurs un māla karalis Rafaels Nadals pirms turnīra bija labā formā un bija viens no titula līderiem, taču pirms trešās kārtas spēles izstājās ar nopietnu plaukstas savainojumu, kas beidzās ar citādi spēcīgu skrējienu Atvērt. Šeit viņš ir ieguvis 9 titulus un meklēja desmito - savu Decima - ar potenciālu uzvaru šeit.

Ņemot vērā viņa paša formu pēdējo divu gadu laikā, Novaks Džokovičs, šķiet, ir favorīts uz uzvaru.

Abi ir krustojušies Grand Slam finālā sešas reizes tik tālu; Džokovičs uzvarējis visos četros viņu atklātajos posmos Austrālijas atklātajā čempionātā (2011, 2013, 2015, 2016), bet Marejs uzvarējis ASV atklātajā čempionātā (2012) un Vimbldonā (2013).

Populāri Jautājumi

Svētdien Itālijas atklātā čempionāta pusfinālā tiekas augstākā sekotāja Simona Halepa un devītā Garbīna Muguruza. Muguruza ir 4: 2 vadībā pār Halepu savstarpējā sāncensībā.

Novaka Džokoviča vectēvs Zdenko Zagars atcerējās, kā pasaules pirmā vieta vienmēr bija sakritusi pret viņu. Serba vecāki Diāna un Srdjans joprojām nenogurstoši strādāja un riskēja, lai finansētu dēla tenisa karjeru.

Vai meklējat jaunu aizstājēju? Šajā ceļvedī mēs palīdzēsim jums izvēlēties vienu no labākajiem un parādīsim, kā to instalēt.

Novaks Džokovičs pastāstīja atgadījumu no saviem ceļojumiem Serbijā, kur viņš satika fanu, kura saknes meklējamas Rodžers Federers. Džokovičs atklāja arī tenisa komentētājus, kurus viņam patīk klausīties.