Austrālijas atklātais čempionāts 2017: Venusa Viljamsa iekrīt ceturtajā kārtā, Svetlana Kuzņecova uzvar episkā

Venusa Viljamsa šajā Austrālijas atklātajā čempionātā bijusi augstākajā formā

Septiņkārtējā 'Grand Slam' čempione Venusa Viljamsa trešās kārtas cīņā ar Ķīnas 'Ying-Ying Duan' brīvi pavērsās, un šajā laikā tika pārtraukta tikai viena spēle. Tā bija spēka sitienu meistarklase, kad Viljamsa pārcēlās uz ceturto kārtu ar uzvaru 6: 6 6: 0 Margaret Court arēnā.

Amerikānis uzsāka lielisku startu, aizvadot piecus geimus pēc kārtas un pirmajā setā izvirzoties 5-0. Viljamsa serve sākumā bija stabila, un Duans to īpaši nepārbaudīja, taču piektajā geimā Duanam bija iespēja lauzt servi, taču tā palika ubagot, jo Viljamsa izvirzījās vadībā ar 5: 0.

Ķīnieši beidzot iekļuva sestajā geimā, bet Viljamsa izservēja pirmo setu un panāca 6: 1. Pirmajā setā abi spēlētāji trāpīja vienādu skaitu nepiespiestu kļūdu - 13, bet Viljamsa uzvarētāju ailē uzvarēja Duanu ar 13 uzvarētājiem, salīdzinot tikai ar 4 ķīniešiem.

Otrā seta pirmajā geimā starp abām spēlētājām notika spraiga cīņa, un spēle aizritēja līdz trim metieniem, bet Viljamsa beidzot salauza pretinieces servi un nekad īsti neatskatījās, jo viņa vienkārši dominēja pārējā setā, lai ierindotos zemāk esošajā pozīcijā. Duan un ērti pāriet uz ceturto kārtu.

Viljamsa savu maču noslēdza ar 25 uzvarētājiem un 18 nepiespiestām kļūdām.

Tālāk amerikānis uzņemas vācieti Monu Bārteli, pašreizējo Nr. 181 pasaulē. Viljamsai ir 2: 0 pret galvu ieraksts pret Vācijas kvalifikācijas turnīru, un, ja viņa tiktu garām vācietei, viņa ceturtdaļfinālā varētu ļoti labi saskarties ar bijušo lielo slamu čempioni Svetlanu Kuzņecovu.

Kuzņecova trillerī top Jankoviča

Svetlana Kuzņecova svin uzvaru pār Jeļenu Jankoviču

Mačs starp bijušo Pasaules Nr. 1 un bijušo Pasaules Nr. 2 vienmēr ir aizraujoša perspektīva, un Jeļenas Jankovičas un Svetlanas Kuzņecovas sadursme trešajā kārtā ir raksturojama kā ne mazāk kā epopeja!

Kuzņecova, bijusī ASV atklātā čempionāta un Roland Garros čempione, kas pazīstama ar savu dzelzs gribu, ārkārtīgi labi cīnījās, lai trīs stundu un 36 minūšu laikā triumfētu ar 6-4, 5-7, 9-7. Abas spēlētājas labi iesāka maču, aizvadot pirmās serves spēles, bet krieviete ievilka pirmās asinis, kad viņa mača trešajā spēlē salauza Jankoviču, izvirzoties vadībā ar 2: 1.

Pēc tam Kuzņecova nostiprināja breiku un septītajā geimā atkal salauza Jankoviču, izvirzoties vadībā ar 5-2 un iegūstot iespēju servēt setu. Bet, kā tas parasti notiek pat ar labākajām spēlētājām, nervi pārņēma Kuzņecovu, jo viņa servēja dubultkļūdu un trāpīja dažas nepiespiestas kļūdas, lai serbiete atgrieztos setā.

Jankoviča noturēja servi un pārliecinājās, ka Kuzņecovai otrreiz jāservē sets. Taču šoreiz žagas nebija un pēdējais pirmo setu ieguva kabatā ar 6-4.

Otrais sets iesākās tāpat kā pirmais, jo Kuzņecova trešajā geimā un piektajā geimā salauza Jankoviču, izvirzoties vadībā ar 4: 1. Pēc tam serbiete atkāpās un noturēja savu servi, un abām spēlētājām turot savas serves, rezultāts kļuva 5-4.

Pēkšņs Kuzņecovas sabrukums nozīmēja, ka Jankovičs uzvarēja trīs geimus pēc kārtas, panākot setu ar 7: 5 un ievirzot maču izšķirošā stāvoklī. Kamēr Jankoviča uzvarētājiem un kļūdām pielīdzināja ar 12 gabaliem, Kuzņecova dubultoja kļūdas, ar 24 no tām, salīdzinot ar 15 uzvarētājiem.

Pēc pārliecinoša pārliecības pēc otrā seta beigām Jankovičs lieliski iesāka fināla setu un izvirzījās vadībā ar 3: 0. Tieši tad, kad izskatījās, ka mačs mainās serbietes virzienā, Kuzņecova atkāpās uz 2-3.

Bet redzamā cīņa turpinājās, kad abi spēlētāji lauza pēc kārtas un visbeidzot, Kuzņecova noturēja rezultātu 4-4. Nākamā spēle bija maratons, kas ilga gandrīz 10 minūtes, un pēc četrām dubultbumbām un trim breika iespējām Kuzņecova lauza rezultātu 5-4 un servēja mačam.

Taču tas vēl nebija izdarīts, jo Jankovičs atspēlējās par 5-5 un abiem spēlētājiem turot servi, rezultāts bija 7-7. Brīdis pienāca 15tūkstspēle, kad Jankovičs pieļāva dažas nepiespiestas kļūdas un tika salauzts. Pēc tam Kuzņecova ērti pasniedza maču, lai pēc vairāk nekā trīs stundas ilga maratona droši pārietu uz ceturto kārtu.

Tālāk Kuzņecova spēlē līdzcilvēku Anastasiju Pavļučenkovu, kuru viņa izvirza galvu pret galvu ar 5: 2. Ja viņa tiks garām Pavļučenkovai, viņa ceturtdaļfinālā varētu sarīkot tikšanos ar citu veterānu Venusu Viljamsu.

Populāri Jautājumi

Mirza un Hingiss ar 6-0 6-3 pārspēja Garbīnu Muguruzu un Karlu Suaresu-Navarro, bet Radvanska šodien ar 6-2, 4-6, 6-3 pārspēja ceturto numuru Petru Kvitovu.

Kā ārstēt sastieptu kaklu. Ja kakls sāp kustoties vai ja tas ir tik stīvs, ka knapi to var pakustināt, jums var būt sastiepts kakls. Autoavārijas, sporta traumas un amerikāņu kalniņi ir bieži kakla sastiepumu cēloņi, taču jūs varat ...

Luka Dončiča un Slovēnija iekļūst Olimpisko spēļu izslēgšanas spēļu kārtā pret Vāciju. Spēle netiek rādīta ASV televīzijā, taču šeit varat skatīties spēli.

Kā rūpēties par rokām kā airētājam. Airēšana ir lielisks sporta veids, taču tas rada lielu stresu jūsu rokās. Pūslīši, rumbas un ādas lobīšanās ir pārāk izplatītas, un cimdi ir nē-nē. Tātad ko tu dari? Izvairieties no mitrinātāja. Kamēr ...

Lai noslēgtu iespaidīgu divu nedēļu Vimbldonas turnīru, Garbine Muguruza cer Čempionu ballē dalīties dejā ar Rodžeru Federeru.