Armatūra : (7) Borna Koriča pret Felisiano Lopesu

Turnīrs : Sanktpēterburgas atklātais 2020

Norises vieta : Sanktpēterburga, Krievija

Naudas balva : USD 1 243 790

Spēles laiks: 13.00 pēc Maskavas standarta laika, 15.30 IS

Tiešraide : ASV - ESPN / Tenisa kanāls | Indija - Sony Six

Borna Coric vs Feliciano Lopez priekšskatījums

Borna Koriča pirmās kārtas spēlē pret Norbertu Gombos 2020. gada Francijas atklātajā čempionātā

23 gadus vecā Borna Koriča Sanktpēterburgas atklātajā čempionātā ierodas jauktas sezonas dēļ. Viņš februārī sasniedza Rio Open pusfinālu un savu pirmo Grand Slam ceturtdaļfinālu ASV atklātajā čempionātā, taču nav spējis šo formu konsekventi atkārtot visu gadu.

Horvāts ir bijis kādreizējais pasaules juniors, bet plusos viņa augstākais rangs ir bijis 12. Koriks šobrīd atrodas par 15 vietām zemāk - 27. vietā.

Viņa pirmās kārtas pretinieks šonedēļ ir Feliciano Lopez. 39 gadus vecais spāņu veterāns, kuram arī pasaules augstākais rangs ir 12., šobrīd atrodas 57. vietā.

Pēc tūres atsākšanas Lopess zaudēja ASV atklātā čempionāta un Francijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā, taču viņam izdevās sasniegt Kicbuhelas ceturtdaļfinālu. Spānis ir viens no pieredzējušākajiem spēlētājiem apritē - viņam pieder visu laiku rekords pēc kārtas izspēlētajiem 'Grand Slam' galvenajiem izlozēm 74 gadu vecumā, pārkāpjot Rodžera Federera noteikto atzīmi.

Es lepojos ar to, ka varu tur palikt tik ilgi un joprojām būt konkurētspējīgs, ” Lopess pastāstīja Roland Garros vietnei . Tas nav par numuru, tas ir par to, kā es spēlēju, it īpaši pēdējos sešus vai septiņus gadus, tas bija kaut kas pilnīgi un pilnīgi negaidīts no manis.

Borna Coric pret Feliciano Lopez

Felisiano Lopess karjerā ar galvu izvirzās vadībā ar 2: 0 pār Bornu Koricu

Felisiano Lopess ar 2: 0 izvirza galvu pret Bornu Koriku. Spānis uzvarēja 32. kārtas cīņā Pekinā 2018. gadā ar rezultātu 7: 5, 5-7, 7: 5. Viņu pirmā tikšanās bija 2016. gada ASV atklātajā čempionātā, kur Koriks izstājās pirmā seta laikā.

Borna Coric vs Feliciano Lopez prognoze

Ar to, kā abi spēlētāji tuvojas šim mačam, pārsteigumu nebūs. Borna Koriča būs izvietota sākotnējā līnijā, bet Felisiano Lopess centīsies uzbrukt tīklam un noturēt punktus.

Neviens no spēlētājiem neierodas turnīrā ar augstu pārliecības līmeni, lai gan Koriks ir ierindots daudz augstāk un viņš sasniedza ceturtdaļas ASV atklātajā čempionātā. Šo ir grūti saukt, taču es izmantoju Lopesas pieredzi, lai palīdzētu viņam tikt pie šīs uzvaras.

Prognoze: Felisiano Lopess uzvarēs trijos setos.

Populāri Jautājumi

Uzziniet visu, kas jums jāzina par “let” likumu tenisā. Sākot ar to, kāpēc to sauc par let, līdz cik daudz ir atļauts, un viss starp tiem.

Kā spēlēt ar 2 spēlētājiem, izmantojot Nintendo slēdzi. Šis wikiHow māca jums spēlēt divu spēlētāju spēli Nintendo Switch. Jūs varat spēlēt divu spēlētāju spēli, izmantojot sānos pagrieztus prieka konektorus, vai arī viens spēlētājs var izmantot ...

Lai uzvarētu atklāšanas kārtā, Vozņacki fiksēja nelielu skaitu neizpildītu kļūdu.

Deniss Šapovalovs 2020. gada Francijas atklātā čempionāta atklāšanas kārtā uzņems Žilu Simonu. Francūzis izstājās ar savainojumu savā vienīgajā iepriekšējā turnīra mačā.

Kā ātri zaudēt svaru. Labākais veids, kā zaudēt svaru un noturēt to, ir izveidot mazkaloriju ēšanas plānu, pie kura jūs varētu pieturēties ilgu laiku. Turklāt katru dienu vingrojiet, lai sadedzinātu papildu kalorijas un saglabātu jūsu sirds veselību. Ja jūs ...