Miami Open: Su-wei Hsieh attur Caroline Wozniacki grūts 3 setu

Su-wei Hsieh

Kerolaina Vozņacki atdeva visu, bet pirmdien vakarā Maiami atklātajā čempionātā izgāja uz nepareizo rezultātu. Pasaules 13. numuram tankā nepietika, lai tiktu galā ar Su-Veju Hsiju, kurš pārvarēja sliktu otrā seta taibreiku un uzvarēja ar 6: 3, 6: 7 (0), 6: 2 tribīnes laukumā Hārdroka stadionā. .

Hsijai šī bija pirmā uzvara pār dānieti, noslēdzot četru spēļu slaidu un iekļūstot viņas pirmajā WTA Premier obligātajā ceturtdaļfinālā.

Dāniete bija uzvarējusi visās četrās abu iepriekšējās tikšanās reizēs, un trijos no šiem mačiem viņa nebija ļāvusi Hsijai vairāk par diviem geimiem setā. 13. sēkla centās saglabāt savu pārsvaru pret taivānieti, kura iepriekšējā kārtā divu stundu cīņā bija noņēmusi Naomi Osaku.

tenisa elkoņa atbalsta siksna

Pēc tam, kad Vozņacki turēja, lai atklātu maču, Hsijs atbildēja ar aizturēšanu uz mīlestību, pirms nopelnīja pārtraukumu trešajā. Bet tieši tad, kad viņa grasījās iemīlēt otro servi mīlestībai, kļūdas no priekšējās rokas un divas dubultkļūdas noveda pie spēles dubultošanās. Viņa atkal kļūdījās, zaudējot kontroli un dodot Vozņackim pārtraukumu.

Turot dānieti, viņa atgriezās priekšā, cerot, ka viņa varēs diktēt pārējo komplektu. Bet viņa to nevarēja izdarīt, jo Hsija parādīja lielisku bumbas izvietojumu, lai noturētu servi. Pēc tam viņa atkāpās no 40-0 uz leju ar stabilu atdevi, kas pārspēja dānieti un piespieda deuce.

Hsieh nodzina Wozniacki, pirms skaidrs uzvarētājs palīdzēja viņai izcīnīt AD punktu un pārtraukumu. Kad tika zaudētas divas servisa spēles, 13. numurs izsauca savu tēvu un treneri, un viņam bija dzīva divvirzienu saruna par to, kā savilkties un pieļaut mazāk kļūdu.

Pēc tam Hsijs turējās piespiest Vozņacki servēt, lai paliktu setā pie rezultāta 3-5. Dānim gan bija maz pretestības, ko piedāvāt, un viņš atkal salauza, 40 minūtēs piekāpjoties Taivānas zvaigznei.

Hsijs no pirmās serves izcīnīja 67 procentus punktu un no otrās pietiekami, lai būtu priekšā mačā. Viņas 14 uzvarētāji un spēja izcīnīt breikbumbas bija atslēga uz uzvaru pirmajā setā pret bijušo pasaules pirmo numuru.

Vozņacki uzsāka divas spēles pēc kārtas, lai sāktu otro setu, jo viņa piespieda šo jautājumu pret 33 gadus veco spēlētāju. Dubults pārtraukums grāmatās nebija, lai gan Hsija atturēja dāni no piespiedu kārtas piespēles savā nākamajā servisa spēlē.

tu apkalpo tenisu

Ceturtajā Vozņacki noturējās, lai saglabātu servi un atgūtu divu spēļu buferi. Vēl viens pārtraukums bija Vozņacki, lai palielinātu savu rezervi, bet 27. sēkla atrada veidu, kā noturēties piektajā.

Pārtraukums Hsieh sestajā geimā pēc tam atguva viņai līdzvērtīgus nosacījumus. Pārtraukumu viņa nostiprināja septītajā geimā, pietuvojoties finiša taisnei.

Vozņacki astotajā reizē guva svarīgu rezultatīvu piespēli, kas saglabāja rezultātu, taču centās atrast pietiekami spēcīgas atbildes. Viņa atļāva Hsijai citu servisu, kas viņu novietoja lieliskā vietā, lai satrauktu.

Krusta laukuma neto punkts palīdzēja Hsijam piespiest deuce 10. spēlē. Bet 13. sēkla izmantoja savu pieredzi, lai iegūtu AD punktu un pagarinātu komplektu.

labākās tenisa raketes vidusskolas spēlētājiem

Hsija servēja 11. geimā, kur palika pacietīga un koncentrējās, lai iegūtu lēcienu pretiniekam. Vozņacki ar tādu pašu agresivitātes triecienu piespieda deuce. Tieši tad, kad sasprindzinājums paaugstinājās par AD punktu, 13. sējums ieguva sliktu sitienu, bumbai atsitoties pret tīklu un nespējot tikt pāri.

Tas deva Taivānas zvaigznei otro iespēju mačā, un viņa piedalījās konferencē ar savu treneri Frederiku Anjēru, lai viņa koncentrētos uz balvu, kas bija viņas priekšā. Viņa atpalika, Vozņacki gūstot lielus punktus no serves, panākot 40: 0, taču redzēja, ka lobs beidzas ar pārtraukumu. Hsijs nespēja izvilkt lietas, kas atstāja taibreiku, lai noteiktu spēles norises vietu.

real madrid bayern munich tiešraide

Hsieh sabruka ar daudzām kļūdām, kas dānietim deva lielāku pārliecību. Viņa guva vārtu guvumu 7: 0 pār Hsiju, kas pēc 57. minūtēm piespieda trešo setu.

Hsija zināja, ka viņas neveiksme otrā seta beigās ir jāatliek malā. Viņa to izdarīja breika formā pirmajā spēlē, pirms devās spēcīgā skrējienā. Viņa aizvadīja nākamās trīs spēles, neatstājot vietu Vozņacki, lai iegūtu pārsvaru.

Dāne atrada veidu, kā iedziļināties servē piektajā vietā, kur viņa turējās, lai nokļūtu tablo. Lai arī viņa izvairījās no pārtraukuma, Hsija turēja savu servi kopā tik daudz, lai izvirzītos vadībā ar 5: 1, tādējādi Vozņacki atkal radot spiedienu.

Turēt septīto daļu dānietei bija grūti, taču Hsieh kļūdas palīdzēja noslēgt spēli uz deuce, lai turpinātu kāpt atpakaļ. Savā pirmajā izdevībā servēt mačā Hsija tiesvedību pabeidza, piesprādzējot krusta laukuma uzvarētāju, lai sarūgtinājumu pabeigtu 2 stundās un 13 minūtēs.

Ar vēl vienu uzvaru 15 labāko turnīrā Hsija centīsies paveikt vēl vairāk, kad cīņā par pusfinālu uzņems igaunieti Anetu Kontaveitu.

Populāri Jautājumi

Kā spēlēt ārpusē. Neuztraucieties, ja vecāki jums liek iet ārā - jūs varat izmēģināt tik daudz jautru aktivitāšu brīvā dabā! Ja esat pats, varat uzcelt fortu, spēlēt ar saviem mājdzīvniekiem vai darīt kaut ko radošu. Ja jums ir garlaicīgi, ...

Iepazīstieties ar dažiem satriecošajiem ierakstiem, ko var izveidot šī gada Francijas atklātajā čempionātā.

Kā pagatavot lupatu bumbas. Lupatu bumbiņu izgatavošana savulaik bija praktisks veids, kā iztīrīt katru pēdējo izmantojamo drānu, parasti vēlāk to iešūt lupatu paklājā. Jūs joprojām varat izgatavot lupatu bumbiņas, lai tās varētu izmantot amatniecībā vai kā mājīgu dienvidu stila ...