Traumētais Almagro mierināja Del Potro pēc izstāšanās 'French Open'

AlmagroCropped

Nikolass Almagro

kas ir skaidrs metiens badmintonā

Huans Martins del Potro iemantoja sportisko garu Francijas atklātajā čempionātā, mierinot Nikolā Almagro pēc pretinieka traumas piespiedu izstāšanās.

Ceturtdienas otrās kārtas spēle Roland Garros turnīrā bija neizšķirts pa vienam setam un trešajā, kad neatlaidīga ceļgala problēma lika Almagro turpināt.

Viņš bija acīmredzami satraukts un sāka raudāt, pirms nokrita zemē aiz bāzes līnijas, un Del Potro staigāja pa tīklu, lai mierinātu savu cietušo sāncensi.

2009. gada 'US Open' čempions arī apskāva spāni laukuma malā, saburzot matus, kad pūlis aplaudēja abiem spēlētājiem.

Almagro, kurš Romā bija spiests izstāties arī pret Rafaelu Nadalu, ir trīskārtējs 'French Open' ceturtdaļfinālists.

Del Potro tagad stāsies pretī Endija Mareja un Martina Klizāna spēles uzvarētājam.

fox sportstime ohio tiešraide

Populāri Jautājumi

Spēle: (12) Viktorija Azarenka pret Katerinu Kozlovu

Vai ap jūsu māju guļ simtiem vecu, kašķīgu un varbūt pat netīru tenisa bumbiņu? Lai gan tos ir pietiekami viegli izmest, ir lieliski atrast tiem jaunus izmantošanas veidus, un, kā jūs drīz uzzināsiet, ir daudz iespēju. Šī lieliskā viesnīca ...

WWE NXT trešdien pāriet uz ASV tīklu. Lūk, kā skatīties izrādi tiešsaistē bez kabeļa.

Nav viegli būt rotaļīgam, kad mēs visi esam tik ļoti aizrāvušies ar ikdienas dzīves stresu, kā arī visām nopietnajām problēmām pasaulē. Tomēr ikviens var atvēlēt vairāk laika smiekliem, spēlēm un pozitīvākai dzīves perspektīvai ....

49ers svētdien uzlika savu nezaudēto rekordu pret 4-2 Panthers. Lūk, kā tiešsaistē tiešraidē skatīties spēli bez kabeļa.