Vinči kruīzi Parīzē, Goerges avarē

PARIS (AFP) -

Itālija

Itāliete Roberta Vinči reaģē pēc 2013. gada 19. janvārī Melburnā gūtā punkta. Vinči otrdien Parīzes atklātajā čempionātā aizvadīja vienspēļu atklāšanas kārtu, jo ar 6: 0, 6: 3 atvairīja rumānieti Simonu Halepu.

Austrālijas atklātā čempionāta dubultspēļu čempione Roberta Vinči otrdien Parīzes atklātajā čempionātā aizvadīja vienspēļu atklāšanas kārtu, kad ar 6: 0, 6: 3 atvairīja rumānieti Simonu Halepu.

Vinči, kura pagājušajā piektdienā kopā ar partneri un kolēģi itāli Sāru Errani Melburnā aizzīmogoja savu trešo Grand Slam dubultspēļu vainagu, tikai 52 minūšu laikā aizbrauca garām nelaimīgajai Halepai, lai sarīkotu otrās kārtas spēli ar vācieti Monu Bārteli.

Iepriekš franču pusaudze Kristīna Mladenoviča izvirzīja savu jaunās karjeras lielāko skalpu, jo viņa pirmajā kārtā izsita pasaules ranga 19. numuru Jūliju Gērgesu.

Deviņpadsmit gadus vecā Mladenoviča, kura pasaules rangā ieņem 87.vietu, zaudēja ceļu pēc setu kāpuma un pārtraukuma Francijas galvaspilsētā, ļaujot Gērgesam piespiest izlemtāju, taču viņa turēja nervus, jo vāciete sabruka līdz finišam redzi, lai izcīnītu uzvaru ar 7-5, 5-7, 7-6 (7-4).

Mladenoviča, sajūsmā pēc līdz šim uzņemtās labākās uzvaras WTA tūres turnīrā, lēca ar ieroci, atklājot, ka viņa ir uzaicināta uz Francijas Federācijas kausa izcīņas komandu nākamā mēneša neizšķirtam pret Vāciju 24 stundas pirms jaunās komandas kapteines Amēlijas Mauresmo oficiālā paziņojuma.

Es uzzināju, ka mani izvēlējās tieši pirms mača, viņa sacīja.

Tas varēja radīt papildu spiedienu uz mani, bet varbūt Amēlija vienkārši gribēja mani pārbaudīt un vāciešu prātos ielikt nelielu šaubu elementu.

Šķita, ka Mladenoviča gatavojas uzvarēt taisnos setos, jo otrajā servēja ar rezultātu 4: 3, bet ar septīto numuru izliktā Goergesa sasniedza līdz līmenim, pirms atvairot trīs no nākamajām četrām spēlēm, lai pagarinātu sacensības.

Pēc tam Goergesa noslēdzošā seta sestajā geimā nodrošināja izšķirošo servisa pārtraukumu, taču kliboja, mēģinot to noslēgt pie rezultāta 5: 3, breikbumbā iemetot 'backhand dropšotu', kad Mladenovičs palika dzīvs.

Franču pusaudze galu galā piespieda taibreiku pēdējā setā un saglabāja mieru, lai rezervētu astotdaļfināla spēles ar Yanina Wickmayer vai Anastasia Pavlyuchenkova.

Otrajā kārtā iekļuva Alize Korneta, kas ar 6-3, 4-6, 6-0 uzvarēja zviedri Sofiju Arvidsoni, bet tālāk tika arī spāniete Karla Suaresa Navarro un Šveices kvalifikācijas braucēja Stefānija Voegele.

Tagad Voegele sastapsies ar otro sēklu, Petru Kvitovu no Čehijas.