Tsonga malas Berdihs par māla korta titulu

Tsonga-Cropped

Francijas tenisists Žo Vilfrīds Tsonga

pro tenisa tablo

Žo Vilfrīds Tsonga izcīnīja pirmo titulu uz māla seguma savā karjerā, jo viņš divos saspringtos setos uzvarēja Tomasu Berdihu un uzvarēja Lionas Parve Auvergne-Rhone-Alpes.

Tsonga šogad jau bija izcīnījis divus ATP titulus Roterdamā un Marseļā un, pirms Francijas atklātā čempionāta, pievienoja trešo vietu ATP 250 turnīra atklāšanas izdevumā.

Francūzis iepriecināja mājiniekus, nopelnot triumfu 7-6 (7-2) 7-5 pret savu čehu pretinieku.

Tsonga saglabāja setbumbas, lai noturētu un izlīdzinātu pirmo setu pie 5: 5, un turpināja dominēt taibreikā, kuru viņš ietvēra, kad Berdihs sita plati.

Arī otro setu izšķīra šaušana, Berdihs izspēlēja breiku Tsongai pie rezultāta 4-3.

baltas sieta tenisa kurpes

Tomēr no 30: 0 seta pēdējā geimā Berdihs sabruka, Tsonga cīnījās pretī 40: 30, un pēc tam tika pasniegta uzvara, jo pasaules 14. numurs dubultkļūdās sliktākajā iespējamajā laikā.

Populāri Jautājumi

6-0 Ohaio štats dodas uz Evanstonu, lai piektdienas vakarā uzņemtu Ziemeļrietumus. Lūk, kā tiešsaistē tiešraidē skatīties spēli bez pierakstīšanās, izmantojot kabeli.

Kā pagatavot miltus. Lefse ir ierasta norvēģu plakanā maize. Trīs veidi ir attīstījušies no dažādiem ģeogrāfiskiem reģioniem un maizes dažādiem lietojumiem. Šī recepte ir paredzēta plānam desertam Lefse, ko sauc par Tynnlefse. Pārējie divi pa kreisi ...

Mēs aplūkojam dažus vieglākus mirkļus visā Vimbldonas bagātajā vēsturē.

Felix Auger-Aliassime ceturtdien Ķelnes ATP 250 turnīra otrajā kārtā uzņem Henriju Laksonenu. Auger-Aliassime nekad nav spēlējis Laaksonenu ATP tūrē, tāpēc viņu savstarpējā bilance ir 0: 0.

Kā izskatīties labi vietnē MovieStarPlanet. Vai esat kādreiz aizdomājušies, kā ir būt populāram, jaukam un bagātam? MovieStarPlanet ir jautra spēle, kas ļauj izjust visas šīs lietas! Https: //play.google.com/store/apps/details? Id = air.MSPM ...