Simona Halepa pārspēj Jeļenu Jankoviču, izcīnot BNP Paribas Open titulu

Simona Halepa pozē ar Indianvelsas titulu pēc smagas uzvaras pret Jeļenu Jankoviču

Indianvelsa, 23. marts (IANS)

Rumānijas tenisa zvaigzne Simona Halepa BNP Paribas Open sieviešu vienspēļu finālā izcīnīja smagu uzvaru ar 2-6, 7-5, 6-4 pār bijušo pasaules rangu Nr.1 ​​Jeļenu Jankoviču, piešķirot viņai karjeras lielāko tenisa titulu. Pasaules trešā vieta Halepa, tagad visu laiku visaugstāk novērtētā romāniešu sieviete, uzvarēja četrās no pēdējām piecām spēlēm, lai svētdien izcīnītu uzvaru maratonā divās stundās 37 minūtēs. Bet abiem spēlētājiem bija grūtības noturēt savas serves, jo kopumā bija 18 pārtraukumi, ziņo Siņhua.

“Vispirms es vēlos apsveikt Jeļenu, jūs bijāt pārsteidzoša. Lieliski divas nedēļas šeit. Jūs paveicāt lielisku darbu, un tas bija pārsteidzošs fināls, ”pēc gada trešā titula izcīnīšanas sacīja 23 gadus vecā Halepa.

'Esmu patiesi laimīgs, ka šodien varēju uzvarēt. Šis ir mans lielākais tituls, un es to nekad neaizmirsīšu. '

30 gadus vecais Jankovičs sāka agresīvāk, izskatoties savaldīgs pēc uzvaras pirmajā setā ar trim serves pārtraukumiem. Halepa cīnījās ar kreisā pirksta savainojumu un lika trenerim to apskatīt pirms otrā seta.

Otrais sets aizritēja neveiksmīgi, spēlētājiem apmainoties ar sešiem serves pārtraukumiem, pirms Halepa noturēja un salauza Jankoviču, lai izlīdzinātu maču.

Lēmumā nebija nekas ierasts, jo spēlētāji trīs reizes turp un atpakaļ apmainījās ar pārtraukumiem. Bet atkal tieši Haleps izgāja cauri krīzes laikā, pēdējo reizi saspēlējot Jankoviču spēles pēdējā spēlē, lai beidzot uzvarētu.

'Simona bija neticama,' savā uzrunā trofeju ceremonijā sacīja 2010. gada Indijas Velsa čempione Jankoviča.

'Mēs skrējām kā divi suņi, un galu galā es vairs nevarēju turēt līdzi. Viņa ir jaunākā. '

Neskatoties uz zaudējumu, tas bija ievērojams turnīrs Jankovičai, kura domāja, vai viņa pat var sacensties 'BNP Paribas Open' kājas muskuļa plīsuma dēļ.

Bez Jankovičas tikai trīs citas sievietes piedalījās Indianvelsas vienspēļu izlozē gan 2001. gadā, kad viņa debitēja, gan 2015. gadā: Daniela Hantučova, Frančeska Skjavone un Serēna Viljamsa.

Populāri Jautājumi

Pasaules 2. numurs juniors Holgers Rune nesen sacīja, ka viņu iedvesmojis Spānijas tenisa čempions Rafaels Nadals. 17 gadus vecā dānijas mērķis ir labot Nadāla rekordu Francijas atklātajā čempionātā.

Titulētā favorīte Serēna Viljamsa Austrālijas atklātā čempionāta otrajā kārtā uzņem kanādieti Eiženiju Bušāru. Lūk, kā skatīties maču bez kabeļa.

Rodžers Federers nesen parādījās reklāmā, kas iezīmēja Lindt šokolādes muzeja svinīgo atklāšanu Cīrihē. Reklāmā Federers redzams ekskursijā pa muzeju, kura vidū viņš izdara smieklīgu izjūtu par savu tenisu.

Kā ārstēt sausu gangrēnu. Sausa gangrēna ir neparasts stāvoklis, kad dažas ķermeņa daļas kļūst sausas un pēc tam laika gaitā kļūst melnas asins plūsmas trūkuma dēļ. Smagos gadījumos āda un audi var pat notrīsēt. Sauss ...

Pirms Rio olimpiskajām spēlēm šeit ir viss, kas jums jāzina par Indijas telts dubultspēļu spēlētāju Rohanu Bopannu.