Austrālijas atklātais čempionāts 2020: Nadals uzvar dzīvsudrabaino Kirgjosu, izceļ elegantu cieņu Kobem Braientam

Rafaels Nadals aizkavēja grūto Nika Kirgiosa izaicinājumu sasniegt astotnieku.

Rafaels Nadals saglabāja savu pieteikumu par rekordu, kas vienāds ar 20. 'Grand Slam' titulu, novēršot dzīvā dzīvnieka Nika Kirgiosa smago izaicinājumu iekļūt 2020. gada Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā. Leģendārajam spānim bija nepieciešamas 3 stundas un 38 minūtes, lai Rod Laver arēnā ar 6-3, 3-6, 7-6, 7-6 pārspētu austrālieti. Mājinieki stingri atpalika no 23 gadus vecā austrālieša, taču ar to bija par maz, lai Kirgjoss izietu garām pasaules pirmajam.

Pēc ceturtās raunda tikšanās Nadals uzslavēja savu pretinieku, kliedzot par Kirgiju -

Kad viņš vēlas spēlēt, kad viņš ir koncentrēts uz to, ko viņš dara, es domāju, ka viņš ir ļoti svarīgs mūsu sporta spēlētājs, jo viņam ir liels talants. Viņš ir viens no šiem spēlētājiem, kas var būt ļoti, ļoti interesants publikai ... Es redzēju viņu visu turnīru spēlējam gandrīz katru maču, un viņš ir bijis lielisks, ar ļoti pozitīvu attieksmi ... Viņa talants ir būt vienam no labākajiem pasaule, bez šaubām, ar labām iespējām cīnīties par katru turnīru.

Pēc mača Nadals godināja arī ikonisko Kobu Braientu, kurš nomira traģiskā helikoptera avārijā Kalifornijā 2020. gada 26. janvārī.

Ko es varu teikt? Šorīt es pamostos ar šo briesmīgo ziņu. Super skumji. Viņš ir bijis viens no izcilākajiem sportistiem vēsturē. Viņš ir pelnījis lielu aplausi. Es nepavadīju laiku kopā ar viņu, bet es viņu satiku. Man ir ļoti labs draugs, Pau Gasols (agrāk no LA Lakers), tas spēlēja ar viņu ilgu laiku.

Ceturtdaļfinālā Nadalu gaida bargāks pārbaudījums Dominika Tīma izskatā. Tiemam šī būs pirmā parādīšanās Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfināla posmā, un viņš astotniekā sasniedza pēc tam, kad ar 6-2, 6-4, 6-4 pārspēja Gēlu Monfilsu.

Sekojiet Sportskeeda, lai iegūtu pilnu Australian Open 2020 grafiku, Australian Open 2020 rezultāti , Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāji , jaunākās ziņas un atjauninājumi.

personīgais tenisa treneris

Populāri Jautājumi

Kazahstānas zvaigzne Jūlija Putintseva 2020. gada ASV atklātā čempionāta ceturtajā kārtā saskaras ar horvātu ar 8. numuru izlikto Petru Martiču. Gan Putintseva, gan Martiča līdz šim turnīrā ir samazinājušās tikai par 1 setu.

8. augusts visā pasaulē ir īpaša diena tenisa cienītājiem, jo ​​tieši tad Rodžers Federers svin savu dzimšanas dienu. Šogad datumam ir vēl lielāka nozīme, jo Federeram aprit 40 gadi.

Kā ievietot elektrodus desmitiem vienību. Ja nesen esat atvedis mājās TENS vienību, lai palīdzētu sāpināt muskuļus, jūs droši vien domājat, kur tieši novietot elektrodu spilventiņus. Pareizu spilventiņu izvietojuma panākšana ir patiešām ...

Pienācis laiks golfa piektajam spēlei, jo pasaules labākie spēlētāji pulcējas uz 2019. gada Spēlētāju čempionātu. Lūk, kā tiešsaistē tiešraidē skatīties turnīru.

2017. gada Roland Garros čempione Jeļena Ostapenko ir tikai divu maču attālumā no zālāja krāšņuma.

Jūsu ceļvedis straumēšanas “Inside Out” tiešsaistē. Animācijas filmā komēdijā spēlē daudz lielu vārdu, tostarp Eimija Pēlere, Bils Haders un Lūiss Bleks.