2019. gada Meksikas atklātais čempionāts, Akapulko ceturtdaļfināls: Stens Vavrinka pret Niku Kirgiosu, priekšskatījums un prognozēšana

Stenam Vavrinkam Meksikas atklātā ceturtdaļfinālā gaidāma cīņa ar Niku Kirgiosu

Atdzimušais Stens Vavrinka un ārkārtīgi talantīgais, tomēr nepastāvīgais Niks Kirgioss tiekas finālsērijas ceturtdaļfinālā Meksikas atklātajā čempionātā.

Abi līdz šim ir stājušies viens pret otru piecas reizes, Šveices zvaigznei ar galvu piespiežot galvu līdz 3: 2. No trim mačiem, kas aizvadīti uz cietā seguma, Stens ir uzvarējis divos mačos pret Niku. Vai iepriekšējā kārtā Rafaelu Nadalu noņēmis par trešo uzvaru sešos mačos pret spāni, vai austrālietis var darīt to pašu Šveices zvaigznei?

Kyrgios uzstāšanās pirms šī turnīra bija ārkārtīgi neapmierinoša. Zaudējis pirmajās kārtās, viņa rangs ir strauji krities, un tagad viņš sēž septiņdesmitajos gados.

Bet viņš vienmēr ir parādījis savu labāko pret pašiem labākajiem spēlētājiem. Viņa otrā uzvara pret Nadalu pierādīja, ka joprojām pastāv iespēja, ka ekscentriskais austrālietis kompensēs zaudēto laiku un atgriezīsies pareizā ceļā, lai kļūtu par vienu no labākajiem pasaulē.

Pēc pirmā seta zaudēšanas Nadālam Kirgjoss bija gandrīz uz izstāšanās robežas. Acīmredzot viņš fiziski cīnījās, bet izrāvās cauri, jo nevēlējās, lai publika uzmācas. Bet viņš ne tikai palika, bet arī sāka atrast savu mojo.

Telcel ATP Mexican Open 2019 - 3. diena

Viņš atvairīja vairākas breikbumbas, atspēlēja neticamus metienus un brīnumainu 'backhand' no neiespējama leņķa, kas varētu būt pretendents uz gada metienu!

Pat tad, kad viņš zaudēja spēles punktus, viņš nepadevās un spēlēja drosmīgu tenisu, un tas noteikti būs jādara pret trīskārtējo 'Grand Slam' čempionu.

Labākais veids, kā izārstēt tenisa elkoni

Šķiet, ka Vavrinka pēc cīņas ar traumām atgriežas gropē. Viņš šajā turnīrā iekļuva Roterdamas atklātā čempionāta fināla braucienā un noteikti vēlētos šeit paveikt kaut ko labāk un apmēram divus gadus uzlikt roku pirmajam titulam.

Viņa taisnā seta uzvaras pirmajās divās kārtās pret abiem amerikāņiem - Raienu Harisonu un septīto numuru Stīvu Džonsonu - bijušas visai iespaidīgas. Viņš ir ļoti labi servējis, izcīnot vairāk nekā 80% punktu pie savas pirmās serves, un viņa biedējošais bekhends ir izšāvis visus cilindrus.

Viņa spēle pret Kyrgios nebūs viegla, it īpaši, ja dzīvsudrabais austrālietis pievērsīs tādu pašu fokusu, kādu parādīja pret Nadalu. Tomēr konsekventākajai Vavrinkai noteikti ir priekšrocība pār neprognozējamo un nekonsekvento Kyrgios, kas dodas šajā mačā.

Prognoze: Stens Vavrinka uzvarēja 3 setos

Sekojiet Sportskeeda, lai iegūtu pilnu rezultātu Meksikas atklātā tenisa 2020 rezultāti , grafiku un daudz ko citu .

Populāri Jautājumi

Nezaudēts A-10 spēlē, Deitons sestdien noslēdz regulāro sezonu pret Džordžu Vašingtonu. Lūk, kā skatīties spēli tiešsaistē bez kabeļa.

Uzziniet, kā izstiept savas kedas, lai tās būtu ideāli piemērotas, izmantojot šo pilno rokasgrāmatu. Atklājiet dažādas metodes, padomus un trikus, lai ērti paplašinātu apavus un izvairītos no diskomforta vai tulznām.

Tikai septiņu mēnešu laikā pēc Roland Garros 2020 beigām tenisa tūre ir atgriezusies Parīzē, lai iegūtu vēl vienu vēsturiskā māla seguma Slam izdevumu.

Pensilvānija un Merilenda piektdienas vakarā tiekas lielā desmitnieka kāršu atklāšanā. Lūk, kā tiešsaistē tiešraidē skatīties spēli bez kabeļa.