Vimbldona 2019: Vozņacki gūst svarīgu uzvaru pār Kudermetovu

Trešā diena: čempionāts - Vimbldona 2019

Karolīnai Vozņacki bija izaicinājums, bet viņa uzvarēja, lai trešdien iekļūtu Vimbldonas čempionāta trešajā kārtā. Dānis otrajā setā izrāva priekšgalā, uzvarot Veroniku Kudermetovu ar 7: 6 (5), 6: 3 Anglijas tenisa kluba pirmajā kortā.

Vozņacki revanšējās, zaudējot franču atklātā čempionāta atklāšanas kārtā krievam. Lai gan viņa neiedziļinājās iepriekšējā 'Slam' turnīrā, 22 gadus vecajai sievietei bija liela uzvara pret bijušo pasaules pirmo numuru. Viņas laiks, spēlējot Hertogenbošā un Īstbornā, sagatavoja viņu labi, līdz pirmdienai gūstot spēcīgu uzvaru pār Ysaline Bonaventure. Kad viņa gatavojas izjaukt vēl vienu satraukumu, Vozņacki ietaupītajai enerģijai no pirmdienas pēkšņajām beigām būtu jāierodas ātri.

Abi labi iesāka setu ar Vozņacki dubultkļūdu, taču izdarīja pietiekami daudz kļūdu, lai noturētu spēli. Krievam labāk veicās ar 'forehand' sitienu un pāris dāņu kļūdām, lai izlīdzinātu. Viņi palika pie serves līdz pieciem, kad Kudermetova uztrauca līdzjutējus, jo laukumā parādīja elpošanas grūtības. Medicīniskais taimauts ar fizioterapeitu palīdzēja viņai atkal sākt darboties un sestajā noturēties pret Vozņacki.

Ārstēšana turpināja darīt brīnumus 22 gadus vecajai meitenei, jo viņa noturējās pret Vozņacki desmitajā, kas izveidoja iespējamo taibreiku. Viņa sekoja 28 gadus vecajai meitenei ar sesto aizturēšanu pēc kārtas, lai pārietu uz taibreiku, kurā viens no viņiem varētu paklupt. Izmantojot sešus punktus, viņi palika nedzīvi, bet septītajā punktā Vozņacki noķēra minibreiku un izvirzījās vadībā ar 4-3. Punkts pēc serves pavēra plaisu, bet Kudermetovas mini breiks samazināja starpību. Liela kļūda no krievu puses nodeva Vozņacki setpunktu, kas radās otrā seta šķērslaukumā, kas tika atgriezts tīklā, beidzoties saspringtajam 56 minūšu izaicinājumam.

Sākoties otrajam setam, Vozņacki ar 40:15 mēģināja apsteigt Kudermetovu. 22 gadus vecais dalībnieks sapulcējās, lai piespiestu deuce atteikt 14. sētai AD punktu, lai noturētu servi. Saskaroties ar savu pirmo deficītu mačā, Vozņacki otrajā noturējās stingri un nākamajā geimā saistīja pārtraukumu, kas prasīja zināmas pūles pret deuce, taču tika uzvarēts strauji. Viņa pievienoja servi mīlestībai, kas atvēra plaisu ar rezultātu 3-1. Piektais kļuva par viskonkurētspējīgāko visā mačā, jo Kudermetova gandrīz aizvēra spēli, bet bija spiesta atspēlēties.

Abi nospēlēja septiņus pārtraukumus, kur Kudermetovai vajadzēja septiņus mēģinājumus panākt spēles bloķēšanu pēc desmit minūtēm, kas bija nepieciešamas, lai uzvarētu. Lai saglabātu saikni ar dāni, bija jāpieliek lielas pūles, jo Vozņacki sestajā devās un turējās, pirms stājās pretī krievam pēc serves. Viņai izdevās noturēt spēles vāku un palikt bez spēles. 14. izspēle bloķēja pēdējo servisa aizturēšanu pirms došanās uz to pret Kudermetovas servi devītajā.

Tas atkal bija brīdis, lai pārtrauktu spēli, kas viņai atkāpās no nepiespiestu kļūdu skaita, kas viņai izmaksāja dārgi. Pēc trim pārtraukumiem un trešā mačbumbas mēģinājuma Vozņacki pabeidza dienu, jo Kudermetova pēdējo reizi kļūdījās, noslēdzot spēli pēc 1 stundas un 47 minūtēm.

Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu, Vozņacki sacīja BBC Sports reportierim Simonam Mundijam. Viņa ir smaga pretiniece un apkalpo patiešām lielu. Es biju sarūgtināta, ka nevarēju iegūt otro pārtraukumu otrajā setā, jo tas man būtu devis nelielu spilvenu, bet man izdevās to uzvarēt, atgriežoties, tāpēc esmu ar to apmierināts.

Viņai radās vispozitīvākā sajūta, lai atriebtos par zaudējumu Roland Garros un atrastu veidu, kā viņu izjaukt tikai ar sešām nepiespiestām kļūdām visā mačā.

Man tas bija svarīgi, jo es jutos diezgan labi, un mans ķermenis ir vesels, un tas ir galvenais, un, cerams, šeit varēšu aizvadīt vēl dažus mačus.

Viņa aplūkos piektdienu trešajā kārtā, kad tiksies ar ķīnieti Šuaju Džanu.