Kur skatīties Arsenal vs Man City Carabao kausu ASV

Getija Mančestras 'City' pussargs Kevins De Bruyne.

Arsenal otrdien Emirates stadionā uzņems Mančestras City EFL kausa ceturtdaļfinālā.

Piezīme: Heavy var nopelnīt komisijas maksu, ja reģistrējaties, izmantojot saiti šajā lapā

Amerikas Savienotajās Valstīs mačs (pulksten 15:00 ET) netiks rādīts televīzijā nekur, bet ikviens ASV tiešraidē var skatīties Arsenal vs Man City vietnē ESPN+ šeit:

kā tīrīt auduma tenisa kurpes

Iegūstiet ESPN+

ESPN+ tiešraidē tiek pārraidītas visas Karabao kausa spēles 20.-21 , kā arī FA kauss, EFL, Bundeslīga, Serie A, DFL Supercup, Bundesliga 2, MLS un citi sporta veidi. Tajā ir iekļauta arī katra dokumentālā filma no 30 līdz 30 un papildu oriģinālais saturs (gan video, gan rakstisks) par 5,99 USD mēnesī.

cik spēļu tenisa komplektā

Vai arī, ja vēlaties arī Disney+ un Hulu, jūs varat saņemt visus trīs par USD 12,99 mēnesī , kas ļauj ietaupīt aptuveni 31 procentus:

Iegūstiet ESPN+, Disney+ un Hulu komplektu

Kad esat reģistrējies ESPN+, jūs varat skatīties Arsenal vs Man City tiešraidē ESPN lietotnē jūsu Roku, Roku TV, Amazon Fire TV vai Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, Android tālrunī, iPad vai Android planšetdatorā. Vai arī jūs varat skatieties savā datorā, izmantojot vietni ESPN.com .

Arsenal vs Manchester City priekšskatījums

Mančestras “City” sasniedza EFL kausa ceturtdaļfinālu, 30. septembrī ar 3: 0 pārspējot “Burnley” pie Turf Moor. Kopš tā laika visās sacensībās viņi ir zaudējuši tikai vienu reizi 17 mačos.

Sestdien, pateicoties vienreizējam Rahema Stērlinga finišam, līgas spēlē viņi izbraukumā ar 1: 0 panāca Sauthemptonas izlasi. Uzbrucējs 16. minūtē novirzīja zemo centrējumu no pussarga Kevina De Bruyne.

Es domāju, ka tas bija spēcīgs komandas sniegums, pēc uzvaras sacīja Stērlings kluba oficiālā vietne . Tā bija grūta spēle, jo mēs domājām, ka tā būs, jo viņi šobrīd ir lieliskā formā, un mēs esam tikai priecīgi par uzvaru.

Mēs zinājām, ka mums šeit ir jāiegūst rezultāts, rakāmies dziļi un ieguvām uzvaru.

vai roku ir disney plus

Mēs kā grupa teicām, ka mums kaut kas jāatrod no iekšpuses, un es jūtos ar to, ka darīju tieši to un parādīju lielisku cīņas sparu.

'Sky Blues' ar 23 punktiem ieņem astoto vietu līgas tabulā, par astoņiem atpaliekot no līderes 'Liverpool' un trīs aiz 'Everton' par ceturto un pēdējo Čempionu līgas vietu, lai gan viņiem ir spēle pret katru klubu.

Mančestras 'City' 13 Premjerlīgas turnīros ir guvusi tikai 19 vārtus. Viņiem ir 37 rezultāti 21 mačā visās sacensībās.

Mūsu nostāja ir mēģināt uzvarēt spēles, pēc iespējas ātrāk tikt tur augšā, pēc iespējas tuvāk līgas virsotnei, sacīja vadītājs Peps Gvardiola. kluba vietne .

Bet realitāte ir mūsu impulss mērķa priekšā nav labs. Mums bija iespējas gūt vairāk vārtu, un mēs to nevarējām izdarīt.

Mēs cīnīsimies, ja nepārkāpsim šo situāciju un negūsim vairāk vārtu.

galda tenisa rakešu tīrītājs

'Arsenal' ir tikai 14 punkti 14 līgas mačos, tikai četru punktu attālumā no izkrišanas zonas.

1. oktobrī EFL kausa ceturtajā kārtā pēc rezultatīva neizšķirta viņi ar 5: 4 pārspēja Liverpool. Kopš tā laika viņi ir uzvarējuši astoņās no 17 spēlēm, lai gan šajā laikā ir aizvadījuši tikai divus no 11 līgas testiem.

Ložmetēji sestdien Gudisonparkā ar 2: 1 piekāpās 'Everton', uzvarētāju nododot īsi pirms puslaika pārtraukuma.

Protams, ir liela vilšanās, tas ļoti sāp, sacīja vārtsargs Bernds Leno kluba oficiālā vietne . Nav īstais laiks žēlot sevi. Mums ir jāturas kopā, jāpaliek pozitīviem, un tas ir vienīgais veids, jo otrdien mums ir vēl viena liela spēle. Mums ir jāuzvar spēles, lai izkļūtu no šīs situācijas un atkal būtu pozitīvs noskaņojums.

Populāri Jautājumi

Otrdienas vakarā UCF un BYU tiekas 2020. gada Boca Raton Bowl. Ja jums nav kabeļa, varat tiešsaistē skatīties spēles tiešraidi.

Bijušais 'French Open' čempions Adriano Panatta nesen pieteica liriski par tautieša Janika Sinera bumbas trieciena spēju un sākotnējo spēli.

Kā noņemt čuguna vannu. Ja jūsu čuguna vanna ir jānoņem vai jānomaina, jums varētu rasties kārdinājums piezvanīt profesionālim. Bet, neskatoties uz šķietami biedējošo projekta raksturu, vannas noņemšana nav tik grūta, kā jūs domājat ....

Korijs, Topanga, Šons un Fīnijs ierodas jūsu viesistabā. Tālāk ir norādīts, kā straumēt Boy Meets World, kā arī visu informāciju, ko jūs kādreiz varētu vēlēties.

Lai nomierinātu galvassāpes, mēģiniet strādāt ar muskuļiem pašā galvaskausa pamatnē. Pēc tam nospiediet pirkstu galus uz vietām virs tempļiem un vairākas reizes atveriet un aizveriet žokli. Pēc tam ar rādītājpirkstu nospiediet uz vietas virs acs, tieši zem uzacs, uz acs ligzdas kaula. Jūs varat arī izdarīt spiedienu uz zonu virs uzacīm, pārvietojot pirkstus līdz visām vietām, kur jūtat diskomfortu.