US Open 2019: tiek analizēts Federera ceļš uz finālu

Rodžers Federers

Pieckārtējais čempions Rodžers Federers atrodas izlozes augšējā daļā 2019. gada ASV atklātajā čempionātā, kur viņš, iespējams, saspēlējies ar čempionu titulu aizstājošo un labāko numuru Novaku Džokoviču, iespējams, fināla pusfinālā. Tas arī nozīmē pirmo reizi ASV atklātajā Federera un Rafaela Nadala tikšanās būtu jāgaida līdz finālam.

Federers pēdējos divos izdevumos ir pametis turnīru pat pirms pusfināla, 2017. gadā ceturtdaļfinālā zaudējot Del Potro un pagājušajā gadā četru setu mačā neizskaidrojami atpaliekot no austrālieša Džona Milmena.

38 gadus vecais Federers līdz šim ir aizvadījis spēcīgu 2019. gada sezonu, uzvarot 39 no 45 mačiem, kas devuši 3 titulus.

Šveicietis Ņujorkā ierodas nedaudz ātrāk, nekā būtu gribējis, pēc trešās kārtas pārsteiguma zaudējuma Sinsinati pret Rubļevu, kas iezīmēja viņa agrāko iziešanu no turnīra pēdējo 12 gadu laikā.

Tomēr maz ticams, ka tas būs liels šķērslis šveiciešiem, jo ​​īpaši iepriekšējās kārtās Ņujorkā, jo Federers nekad nav zaudējis pirms trešās kārtas ASV atklātajā čempionātā, kopš 2000. gadā tika piedzīvota neveiksme pret Ferero.

Ceļš uz finālu

Federers atklāj savu US Open 2019 kampaņu pret kvalifikāciju pirmajā kārtā un nākamajā kārtā saskaras ar citu kvalifikācijas turnīru jeb Damira Dzumhura. Šveicietis uzvarējis abos mačos pret bosnieti, taču nav spēlējis ar viņu kopš pirmās kārtas uzvaras 2015. gada Vimbldonā.

Federera ceturtdaļas izlozes pirmais numurs ir francūzis Lūkass Pouils, pret kuru Federers ir arī nepārspēts divās iepriekšējās tikšanās reizēs. Pēdējā pāra tikšanās notika 2019. gada Vimbldonas trešajā kārtā, kuru Federers uzvarēja taisnos setos.

Ceturtajā kārtā tas varētu būt vai nu Sinsinati finālists Deivids Gofins, vai Vimbldonas ceturtdaļfinālists Gvido Pella šveicieša ceļā. Federers ir pārspējis Gofinu 8 no 9 tikšanās reizēm turnejā, pārspējot beļģi savā pēdējā tikšanās reizē Halles finālā šī gada sākumā, kamēr viņš ir nepārspēts divos mačos pret Pellu.

Ja Federers sasniegs ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu, Raoniks, Dimitrovs, Koriks vai ar septīto numuru izliktais Kei Nišikori ir viņa iespējamie pēdējie astoņi pretinieki. Šveicietes kontā pret kvartetu ir 30: 8 pret galvu (11: 3 pret Raoniču, 7: 0 pret Dimitrovu, 4: 2 pret Koriku un 8: 3 pret Nišikori).

Ceturtdaļfināla uzvara radītu iespējamu mutē laistošu pusfinālu pret augstāk izsēto Džokoviču. Pārim ASV atklātajā čempionātā ir 3: 3, un Federers turnīra pēdējās trīs tikšanās reizēs ir otrais labākais.

Federers

Federera pēdējā tikšanās ar Džokoviču ASV atklātajā čempionātā šveicietim sagrāva 2015. gada finālā

Duets saskārās ASV atklātajā čempionātā piecus gadus pēc kārtas no 2007. līdz 2011. gadam un pēc tam 2015. gada titula mačā. Šveicieši uzvarēja pirmajās trīs tikšanās reizēs (2007. gada fināls un 2008.-2009. Gada pusfināls) un kopš tā laika nav spējis apgūt serbu Ņujorkā.

tenisa rakešu specifikācijas

Rezultātā 22-26 savā starpā Federeram ir nepabeigti darījumi ar Džokoviču, pēc sirdi plosošā zaudējuma Vimbldonas finālā, kur šveicieši nespēja pārvērst čempionāta punktus dziļi piektajā setā. Faktiski Džokovičs ir uzvarējis pēdējos četros mačos visās sacensībās un nav zaudējis Federeram 'Grand Slam' turnīrā 5 mačos kopš 2012. gada Vimbldonas pusfināla - šis posms ietver arī titula spēles 2014. -15.

Ja Federeram pirmo reizi 7 gadu laikā izdosies tikt garām Džokovičam Grand Slam turnīrā, tas varētu sarīkot pirmo saspēli ASV atklātajā čempionātā ar savu arkonkurentu un otro numuru Rafaelu Nadalu. tiesības kļūt par ASV atklātā čempionu kronu.

Federers atcēla savu pēdējo titulu ASV atklātajā čempionātā 2008

Ir pagājuši 11 gadi, kopš Federers pacēla savu piekto titulu ASV atklātajā čempionātā. Starplaikā šveicietis aizvadīja divus titula mačus Flushing Meadows, kur 2009. gada finālā pret Del Potro nonāca divu punktu attālumā no sestā titula pēc kārtas, pirms 2015. gada titula mačā izvirzoties otrajā vietā pret savu neseno nemieru Džokoviču. .

Turnīra vēsture un nesenā forma varētu ieteikt pret citu šveicieša titula izcīnīšanu, jo Federers nekad nav uzvarējis Džokoviču un Nadalu vienā un tajā pašā Grand Slam turnīrā. Šogad viņš Vimbldonā bija tuvu tam.

Vai šveicieši spētu spert soli tālāk ASV atklātajā čempionātā?

Populāri Jautājumi

2019. gada Pebble Beach Pro-Am ir obligāti skatāms pasākums. Lūk, kā skatīties turnīru tiešsaistē, ja jums nav kabeļa.

Pasaules pirmais numurs Novaks Džokovičs trešdien taisnos setos pārspēja ungārieti Martonu Fučoviču, lai Vimbldonā sasniegtu pēdējo četrinieku 10. reizi karjerā.

Nekas nesatur apģērbu gluži kā gludu ādas apavu pāris. Ja jums ir lielisks ādas apavu pāris, to regulāra tīrīšana palīdzēs jums aizsargāt ieguldījumus. Neuztraucieties, tas nav sarežģītais process, ko varat ...

Saņēmuši lielus satricinājumus trešajā kārtā, Laura Zīgemunda un Paula Badosa tagad spēlē savā starpā Roland Garros. Iepriekš Sjemunds un Badosa savā starpā cīnījās divas reizes, neizšķirti nospēlējot līdz 1: 1.

Vai stīgu taupītāji ir tā vērts? Uzziniet, kāpēc spēlētāji tos izmanto, kā tie ietekmē veiktspēju, kā arī instalēšanas padomus un mūsu labākos ieteikumus.

2019. gada Sešu nāciju čempionāta atklāšanā tiekas Francija un Velsa. Lūk, kā tiešsaistē skatīties maču ASV.