Miami Open 2019 kopsavilkums: Federers dominē, Auger-Aliassime pārsteidz, Kyrgios pārsteidz

Federers Maiami izcīnīja savu otro titulu šajā gadā

Maiami atklātais turnīrs svētdien noslēdzās ar Rodžeru Federeru, kurš finālā ar 6: 1, 6: 4 uzvarēja turnīru ceturto reizi karjerā. Sieviešu vienspēlēs jaunā austrāliete Ešlija Bārtija ar 7-6, 6-3 uzvarēja bijušo pasaules ranga pirmo vietu Karolīnu Pliskovu, iegūstot savu pirmo premjerministra titulu.

Vīriešu izlozē lielākais sarūgtinājums bija pasaules pirmā numura Novāka Džokoviča izslēgšana, ko ceturtajā kārtā trijos setos (1-6, 7-5, 6-3) veica spānis Roberto Bautista Aguts. Atliek noskaidrot, vai Džokovičam ir laba veselība gan fiziski, gan garīgi, gatavojoties māla izaicinājumam.

Rafaels Nadals izstājās no turnīra pēc ceļgala savainojuma, kas arī lika viņam izstāties no pusfināla spēles pret Federeru Indianvelsā.

Deivids Ferers Maiami beidzās ar augstu vilni, jo otrajā kārtā uzvarēja pasaules ranga trešo numuru Aleksandru Zverevu. Vēlāk viņš trešajā kārtā piekāpās jaunajam amerikānim Fransisam Tiafo.

Ziemassvētku dziesmas skatīties tiešsaistē

Ceturtdaļfinālā Niks Kirgioss paklanījās Borna Koriča priekšā, jo neizdevās palikt pietiekami stabils, ņemot vērā horvāta nerimstošo spiedienu. Tomēr viņam joprojām izdevās izveidot turnīra punktu, par ko tiks runāts tālāk.

Turnīra izlaušanās spēlētājs

Majors labāko spēlētāju pārsvars joprojām ir neskarts, bet, kad runa ir par ATP 1000 vai 500 turnīriem, jaunie lielgabali par savu naudu dod iespēju spēlēt Big 3. Vai tas būtu Zverevs, Kirgjoss vai Citsipa, viņi visi ir pierādījuši, ka var paveikt darbu, kad tam ir nozīme.

Viena no šādām jaunajām zvaigznēm, kas sāka spīdēt tieši no 2019. gada sākuma, ir kanādiete Fēliksa Augera-Aliasima.

Fēlikss Augers-Aliasims sasniedza savu otro ATP pusfinālu 2019

Auger-Aliassime bija Rio Open vicečempione šī gada sākumā un zaudēja Indianvelsas ceturtajā kārtā jaunajam japāņu spēlētājam Yoshihito Nishioka. Pat Indianvelsā viņš otrajā kārtā apstulbināja Citsipas.

bandītu roku stiprinājums

Pēc kvalifikācijas iziešanas Maiami viņš uzvarēja Nikolozu Basilashvilli un Bornu Koricu, kā arī tuvojās Džona Isnera uzveikšanai arī pusfinālā. Šajā mačā Augeram-Aliasimam bija iespējas abos setos, taču neizdevās gūt labumu, jo nebija pieredzes spiediena situācijās.

sporta darbi tenisa kurpes

Ar spēcīgu uzbrukuma un aizsardzības kombināciju Auger-Aliassime ir spēlētājs, no kura jāuzmanās atlikušajā ATP sezonā.

Turnīra spēle

Turnīra gaitā bija daži aizraujoši mači, bet Šapovalova un Citsipa 4. kārtas spēle izceļas no pārējiem. Abu spēlētāju metienu kvalitāte spēles laikā bija patiesi ārkārtēja.

Divi ar vienu roku spēlējoši bekhendisti, kuriem patīk uzbrukt no sākuma līnijas, Šapovalovs un Citsipass izveidoja klasiku, kas sākās otrdienas agrā stundā.

Šapovalovs Maiami atklātā čempionāta 2019 ceturtajā kārtā pārspēj Citsipu

Abi spēlētāji apmainījās ar neticamiem uzvarētājiem no abām pusēm, lai iegūtu uzvaru. Bet Šapovalovs bija pirmais, kurš mačā zaudēja savu servi, un viņš turpināja zaudēt pirmo setu ar 4-6.

Otrajā setā bija daži pārsteidzoši mītiņi, taču šoreiz Šapovalovs bija pārāk labs, it īpaši no sākuma līnijas, jo trāpīja pārsteidzošus uzvarētājus no abiem spārniem.

Neviens no spēlētājiem, šķiet, nebija noraizējies par mača ilgumu, jo abi pirmajos divos setos centās otru pārspēt. Un trešajā setā viņi pilnībā izmantoja savas nāvējošās serves, lai novestu maču līdz izšķirošajam taibreikam.

No turienes bija tikai jāzaudē viens punkts, un galu galā šis viens punkts izšķīra spēles gaitu. Šoreiz Citsipas tika pie gala, jo zaudēja taibreiku un maču.

kompresijas brekete tenisa elkonim

Šapovalova pirmās serves procents šajā mačā bija 74%, bet Citsipa pirmās serves procents bija 71%. Abi spēlētāji kopumā izcīnīja pa 100 punktiem, kas liecina par to, cik saspringts bija mačs.

Šapovalovs pusfinālā galu galā zaudēja Rodžeram Federeram.

Turnīra šāviens

Neatkarīgi no mača rezultāta tādi spēlētāji kā Gēls Monfils un Niks Kirgioss vienmēr pārsteidz skatītājus ar savu unikālo metienu izdarīšanu.

teksasiešu patrioti tiešraide bez maksas

Ceturtdaļfināla mačā pret Bornu Koriku Kirgjoss trāpīja tīklā, kas uz visiem laikiem tiks iegravēts Maiami atklātā čempionāta vēsturē.

Apskatiet kadru šeit:

Un jā, visbeidzot, vārds par titula ieguvēju. Federers cīnījās pirmajos divos mačos, bet atrada labāko formu ceturtās kārtas spēlē pret Daniilu Medvedevu. Turpmāk visos viņa mačos bija daudz vintage Federera.

Viņš atkal dominēja, kad stājās pretī jaunākajiem spēlētājiem, un šajā laikā ieguva titulu Nr. 101. Šogad viņš pirmo reizi kopš 2016. gada gatavojas spēlēt uz māla, un līdzjutēji ar nepacietību vēlēsies redzēt, kā viņam klāsies maijā notiekošajā Madrides atklātajā čempionātā.

Populāri Jautājumi

Lūk, kā tiešsaistē skatīties spēles Nuggets vs Spurs 5. tiešraidi, pat ja jums nav pierakstīšanās, izmantojot kabeli.

Mūsu dzīve ir cikliska un dabiski atkārtojas dzimšanas, gadalaiku un nāves ciklos; un kultūras ziņā grafikos un rutīnās, kuras mēs izveidojam, lai palīdzētu organizēt mūsu dienas. Dažreiz dzīves atlaišana var aizraut uztraukumu no ...

Balvu naudas rindu ierosinātājs Tipsarevičs iekļūst ASV atklātajā čempionātā astotniekā

Forms Kaspers Rūds pirmdien savā 'French Open' pirmās kārtas mačā uzņems Juši Sugitu. Šī būs pirmā abu vīriešu tikšanās, taču Rūds piedalās kā stingrākais favorīts.

Ja jūsu furgoni izskatās raupji ap malām, viņiem vajag nelielu mīlestību, lai atkal izskatītos tīri un svaigi. Šis raksts palīdzēs jums ieteikt melno furgonu, tostarp audekla, mežģīņu un gumijas zoli, tīrīšanas veidu. Mēs ...

Pēc atlēkušās traumas, Nadals uzņems čempionu titulu aizstāvošo Zverevu, lai atvērtu savu piedāvājumu par pirmo ATP fināla titulu.