Lieliskā Osaka pretendē uz jaunlaulāto titulu Indianvelsā

Osakacroped

Indianvelsas meistaru čempione Naomi Osaka

Naomi Osaka atviegloja uzvaru taisnā setā pār Dariju Kasatkinu, lai svētdien izcīnītu savu pirmo titulu Indianvelsas čempionātā.

Osaka pārspēja pasaules ranga pirmo vietu Simonu Halepu, lai sarīkotu maz ticamu sadursmi ar Kasatkinu, un japāņu sensācija, kas nebija sēklas, sapņu nedēļu noslēdza ar uzvaru 6-3 6-2.

Kasatkina bija uzvarējusi tādus spēlētājus kā Karolīna Vozņacki, Andželike Kerbere un Venusa Viljamsa, lai sasniegtu karjeras lielāko finālu, taču 20 gadus veco jauniešu cīņā atpalika.

Neizsētā Osaka parādīja briedumu pēc saviem gadiem, kļūstot par jaunāko sievieti, kas pretendējusi uz titulu kopš Anas Ivanovičas pirms desmit gadiem.

Abi spēlētāji karjeras lielākā mača sākumā izskatījās nervozi, un paviršas kļūdas noveda pie pārtraukumiem pirmajās divās spēlēs.

Drīz viņi izskatījās pārliecinātāki, bet ar 20. numuru izsniegtajai Oskai tika dota iespēja izservēt sākuma setu ar sliktu servisa spēli, kuru viņas pretiniece uzvarēja ar sūdīgu bekhenda uzvarētāju.

Osaka izmantoja savu iespēju - vēl viens spēcīgs bekhends, kas saulainā Kalifornijas dienā 39 minūtēs noslēdza sākuma komplektu.

Kasatkina samaksāja cenu par pārāk apšaubāmo spēles sākumu, un Osaka devās misijā, jo viņa izlauzās klīniskajā veidā un izvirzījās vadībā ar 2: 0.

Pasaules ranga 19. numurs pēc turēšanas uzsita dūri, lai ar dūzi samazinātu deficītu līdz 2: 1, bet Osaka bija divkāršs izrāviens, pateicoties sīvam forehand uzvarētājam.

Osaka neļāva Kasatkinai atgriezties atpakaļ, otrajā setā zaudējot tikai četrus punktus pēc serves un pretendējot uz titulu ar 'backhand' volejbolu.

Populāri Jautājumi

Māla karalis ir pieradis pārspēt rekordus. Tāpēc neesi pārāk grūts pret sevi, ja nezini par šiem ierakstiem.

Tālāk ir norādīts, kā bez maksas tiešsaistē skatīties jauno Marvel dokumentālo sēriju “Hero Project”.

Novaks Džokovičs ir Zorana divu autistu dēlu mīļākais sportists. Kad viens no viņiem bija satraukts par Džokoviča plakātu, kas tika noņemts no pilsētas laukuma, viņš saņēma pārsteiguma dāvanu.

Opra Vinfrija vada sarunu ar melnādainajiem līderiem ar nosaukumu 'No kurienes mēs ejam?' šovakar un trešdien. Lūk, kā tiešsaistē skatīties SAVU īpašo.

Novaks Džokovičs svētdien Vimbldonas finālā pārspēja Matteo Berretīni, tādējādi izcīnot savu 20. 'Grand Slam' titulu. Līdz ar uzvaru serbs 20 Major turnīros panāca neizšķirtu ar Rodžeru Federeru un Rafaelu Nadalu.