'Australian Open 2017': Rodžers Federers pieveic Kei Nišikori mamutas piecu setu izpildītājā

Melburna, AUSTRĀLIJA - 22. JANVĀRIS: Rodžers Federers no Šveices svin uzvaru savā ceturtās kārtas spēlē pret japānieti Kei Nišikori 2017. gada 22. janvāra Melburnas parkā 2017. gada 22. janvārī Melburnā, Austrālijā. (Michael Dodge fotogrāfija/Getty Images)

Gaidošais Federers šodien svin savu trīs stundu piecu setu uzvaru pār piekto numuru

Bijušais pasaules pirmais numurs Rodžers Federers šodien uzvarēja piecu setu cīņā pret japāņiem 5tūkstsēkla Kei Nishikori 6-7 (4), 6-4, 6-1, 4-6, 6-3. lai tiktu Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā.

Šie būs Federera 13tūkstAustrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfināls 14 gadu laikā.

lietotne disney plus uz Roku

Spēcīgi apstrīdētajā mačā Nišikori izvirzījās agrīnā un šķietami spēcīgā vadībā, pasaules piektajam braucienam izvirzoties vadībā ar 5-1, jo komplekts izskatījās šveiciešu labā. Bet Federers ar dažām lielām servēm pārspēja Nišikori, jo abi spēlētāji sūtīja viens otru pāri laukumam.

Regulāri atkāpjoties, Federers atvilka maču un aizveda pirmo setu līdz taibreikam. Nišikori veica ātru minibreiku un taibreikā spēlēja spēcīgu aizsardzības tenisu, un, neskatoties uz pāris šveiciešu dūžiem, vairāk nekā turējās, lai uzvarētu pirmajā setā taibreikā.

Cerot pārņemt šo impulsu otrajā, abi spēlētāji atrada vienmērīgu gropi, lai noturētu savas servisa spēles. Šīs spēles ātri kļuva arvien garākas, Federeram spēlējot “ilgtermiņa” tenisu, rūpīgi uzkrājot punktus, un dažas labi nospēlētas zemas zalves izvairījās no citādi veiklā Nišikori. Tas deva Federeram viņa izšķirošo serves pārtraukumu otrajā, breiku, no kura Nišikori nekad pilnībā neatguvās.

Japāņu dūzis otro setu zaudēja ar 6-4, iespējams, ka Federeram bija izšķiroša nozīme, lai garīgi paliktu mačā, lai gan viņš iepriekš ir bijis ārkārtīgi veiksmīgs no diviem setiem.

Tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka Nišikori šeit nespēlēja neticamu tenisu. Acīmredzot formā 29 gadus vecais spēlētājs spēlēja satriecošas un spēcīgas priekšgaitas zalves un vairāk nekā parādīja savu veiklību laukumā, Rod Laver arēnā.

Nišikori labi gaidīja vairākus Federera viltus metienus, ātri un efektīvi atgriežoties pie šveicieša, kurš tomēr izvirzījās vadībā ar 5: 1, ko viņš konsolidēja ar rezultātu 6: 1. trīskāršs pārtraukums no kalpošanas.

Federers uzvarēja trešo setu 26 minūšu laikā pēc neticama impulsa palielināšanas.

kā tu raksti raketbolu

Ceturto setu viņš sāka ar diviem dūžiem pēc kārtas, jau agri nodibinot dominējošo stāvokli, un parasti mierīgais Nišikori bija redzams retā uzliesmojumā, metot raketi pie zemes. Bet dūzis konsolidējās, neskatoties uz iepriekšējo 5 spēļu zaudēšanu, lai iesaistītu Federeru ātros, spēcīgos mītiņos.

kā skatīties teksasiešu spēli

Pēc ātras 5: 3 izvirzīšanās vadībā Nišikori, tagad pozitīvi noskaņots un savu panākumu iedvesmots, ceturto setu panāca ar 6-4-nodrošinot piekto un pēdējo setu mačam.

Federers tomēr panāca agro serves pārtraukumu pēdējā setā, izvirzoties vadībā ar 2: 0, un pa ceļam trāpīja ace pēc ace; diemžēl šajā brīdī Nišikori, kurš ziemā cīnījās ar vecā gūžas locītavas savainojuma sāpēm, izsauca medicīnisko pārtraukumu, saņemot fizioterapiju tiesā par ievainojumiem.

Neskatoties uz sāpēm, piektā sēkla tika apšaudīta ar dažiem spēcīgiem sitieniem ar vienu roku ar aizmugurējo roku un zalvēm ar galvu, taču beigās nekas nepietika, jo Federers, kurš šajā mačā trāpīja 24 dūžus, uzvarēja piecu setu, 3 stundu un 23 minūšu mačā .

Šveicieši ar Nišikori 42 uzvarētājiem sasniedza 83 uzvarētājus, bet 32 ​​nepiespiestās kļūdas pie Nišikori 32.

Bijušais pirmais numurs tagad spēlēs Mišu Zverevu, kurš šodien no Austrālijas atklātā čempionāta izspieda augstāko vietu un pasaules pirmo numuru Endiju Mareju.

Populāri Jautājumi

'Steelers' un 'Titans' tiekas milzīgā 7. nedēļas cīņā ar nezaudētām komandām. Lūk, kā bez maksas tiešsaistē skatīties spēles tiešraidi.

Tālāk ir norādīts, kā varat tiešsaistē bez maksas straumēt spēli Jaguars vs Titans, ja jums nav kabeļa vai nevarat piekļūt televizoram.

Pašreizējais ASV atklātā čempionāta čempions Dominiks Tīms ir ieguvis kāroto Austrijas gada sportista 2020 titulu. Tīms pārspēja zvaigžņu futbolistu Deividu Alabu par 736 punktiem, lai pirmo reizi karjerā iegūtu šo balvu.

Pasaules 7. un 2019. gada ASV atklātā čempionāta čempione Bjanka Andresku pirmo reizi divu gadu laikā atgriežas Ņujorkā. 2021. gada ASV atklātā čempionāta pirmajā kārtā viņai pretī stāsies Tokijas olimpisko spēļu sudraba medaļniece Viktorija Golubiča.

Kā padarīt jaunus dvieļus absorbējošākus. Pūkaini, svaigi dvieļi jūtas lieliski, ja žāvējaties ar viņiem, taču bieži vien šķiet, ka tie vienkārši pārvieto ūdeni ap ķermeni, nevis to iemērc. Tas ir tāpēc, ka dvieļi veikalā bieži vien ...

Kā novērst raizes. Vai jūs pieķerat sevi domājam par tām pašām lietām atkal un atkal? Vai jūs bieži domājat par lietām, kas nav notikušas, bet varētu notikt? Ja tā, jūs, iespējams, ciešat no uztraukumiem. Uztraukšanās ir ...