5 garākās Grand Slam tenisa spēles vēsturē

2012. gada Austrālijas atklātā diena - 14. diena

Pirms 8 gadiem Vimbldonā Džons Isners un Nikolass Mahuts aizvadīja visu laiku garāko tenisa maču vēsturē.

Mačs turpinājās trīs dienas un norisinājās 11 stundas un 5 minūtes, Isneram noslēdzot uzvaru ar 70:68 pēdējā setā.

Gala rezultāts: Džons Isners def. Nikolass Mahuts 6–4, 3–6, 6–7 (7–9), 7–6 (7–3), 70–68

Izņemot 'US Open', nevienam no pārējiem trim 'Grand Slam' turnīriem galīgā seta pārtraukums nav noticis, līdz ar to mačs turpinās līdz brīdim, kad kāds no spēlētājiem pēdējā setā ir divu spēļu vadībā.

Džons Isners un Kevins Andersons aizvadīja visu laiku otro garāko 'Grand Slam' turnīra maču, mačam beidzoties pēc 6 stundām un minūtēm, izvirzoties vadībā

Apskatīsim 5 garākos Grand Slam mačus vēsturē

#5 Novaks Džokovičs pret Rafaelu Nadalu, 2012. gada 'Australian Open' fināls - 5 stundas un 53 minūtes

Šī spēle kļuva par vienu no labākajām spēlēm vēsturē attiecībā uz abu spēlētāju tenisa kvalitāti.

Galu galā tieši Novaks Džokovičs izcēlās 5 stundu un 53 minūšu laikā, lai izcīnītu savu trešo 'Australian Open' titulu.

Interesanti, ka mačam bija tikai viens taibreiks - ceturtajā setā, tomēr abu spēlētāju tenisa stila dēļ mačs turpinājās vairākas stundas, beidzoties krietni pāri pusnaktij.

Abi spēlētāji pēc fināla pēcspēles prezentācijas laikā bija tik noguruši, ka viņiem tika iedoti krēsli, uz kuriem sēdēt. Spānis Nadals noslēdza pārtraukumu pēdējā setā, bet Džokovičs atgriezās līdz 4: 4. Viņš ar 5: 5 salauza Nadalu un pēc tam izservēja maču, lai uzvarētu noslēdzošajā setā ar 7: 5.

Rezultāts: Novaks Džokovičs def. Rafaels Nadals 5–7, 6–4, 6–2, 6–7 (5–7), 7–5.

Saistītās saites: “Australian Open 2020” grafiks

Populāri Jautājumi

Rafaels Nadals pēdējās divās desmitgadēs lielāko daļu ir aizrāvis tenisa cienītājus ar savu smago bāzes artilēriju un nekad nesakāmo attieksmi.

UAB sestdien uzņemas bezrūpīgus rīsus ASV konferences mačā Legion Field. Lūk, kā skatīties spēli.

Kā turēt kaķus pie mēbelēm. Kaķu apmācība turēties pie mēbelēm palīdz aizsargāt dīvānus, gultas, galdus un citas vērtīgas mēbeles no naglu pēdām, skrāpējumiem un kaķu matiem. Jūs varat atbaidīt kaķus no mēbelēm ar aerosoliem un nepatīkamiem ...

WSU sestdien uzņems Oregonas štatu katras komandas 2020. gada futbola atklāšanas turnīrā. Lūk, kā jūs varat bez maksas skatīties spēles tiešraidi.

Jūsu ceļvedis ļoti jautra Pūka gada straumēšanai tiešsaistē - tostarp vienkārša straumēšanas informācija, aktieru un varoņu atveidošana un kā tā tika saņemta.

Kā ārstēt rotatora manšetes traumu. Ja viens vai vairāki jūsu rotatora manšetes muskuļi vai cīpslas tiek ievainoti, jums var kļūt sāpīgi kustināt roku. Tā kā šīs sāpes var nopietni ietekmēt jūsu dzīves kvalitāti, ir svarīgi ...