Ieskats Del Potro 3 labākajos mačos viņa 30. dzimšanas dienā

2018. gada ASV atvērto durvju diena - 14. diena

Del Potro ASV atklātajā čempionātā 2018

Huanam Martinam Del Potro šodien aprit 30 gadi, viņš ir viens no talantīgākajiem tenisistiem tenisa vēsturē, taču rezultāti neattaisno viņa talantu. Tā sauktajam Tandila tornim bija savainošanās iespēja. Viņš savā karjerā ir veicis daudzas plaukstas locītavas operācijas, taču vienmēr ir gājis labi. Del Potro ir viens no mīļākajiem tenisa spēlētājiem Open laikmetā. Viņš vienmēr ir smagi cīnījies ar nekad nepazaudēt cerību. Tas, ko viņš dara, ir iespaidīgs un vienmēr ir spēcīgi atgriezies pēc traumas. Ir daudz smagu cīņu, kuras argentīnietis ir uzvarējis, bet šeit ir trīs labākās spēles, kuras spēlējis 30 gadus vecais spēlētājs, kur viņš ir pārspējis pretinieku un uzņemas maču:

3. 2016. gada Rio olimpisko spēļu pusfināls

Teniss - Olimpiskās spēles: 9. diena

Del Potro ar sudraba medaļu 2016. gada Rio olimpiskajās spēlēs

Huans Martins Del Potro izbeidza Rafaela Nadāla piedāvājumu par otro zelta medaļu olimpiskajās spēlēs, trillera mačā pārspējot spāni ar rezultātu 5-7, 6-4, 7-6 (5). Del Potro 2016. gada Olimpisko spēļu braucienu bija sācis, pirmajā kārtā ar 7-6 (7-4), 7-6 (7-2) pārspējot toreizējo pasaules ranga 1. vietu Novaku Džokoviču. Del Potro pirmajā kārtā nospēlēja ļoti cildenu maču, bet nākamajās kārtās cīnījās pret Džo Sousu un Taro Danielu. Gan Delpo, gan Rafa iekļuva pusfinālā, nevis pārliecinoši, bet šajā kārtā deva visu iespējamo.

2008. gada olimpiskais čempions uzvarēja pirmajā setā, un izskatījās, ka spānim pusfinālā būs viegli, bet Del Potro smagi cīnījās. Argentīnietis otrajā setā pie rezultāta 4-4 lauza Nadalu un pēc tam uzvarēja setu ar 6-4.

Noslēdzošā seta taibreikā Maljorka saglabāja mača punktu, bet otrajā mačā netrāpīja vienu no vieglākajām 'forehand'. Tandila tornis tika pārliecināts, ka olimpiādē iegūs sudrabu. Tas izrādījās viņa labākais sniegums olimpiskajā posmā, pirmo reizi karjerā sasniedzot finālu.

Populāri Jautājumi

Cenšoties pārtraukt četru zaudējumu sēriju, VCU trešdien uzņemas UMass. Lūk, kā tiešsaistē tiešraidē skatīties spēli bez kabeļa.

Lūk, kā jūs varat tiešsaistē tiešraidē straumēt NBC Gvena Stefani īpašo dziesmu “You Make It Feel Like Christmas”.

Pasaules pirmais numurs Novaks Džokovičs piektdien Rietumu un Dienvidu atklātā čempionāta pusfinālā tiekas ar Roberto Bautistu Agutu. Šis ir Bautistas Agutas līdz šim labākais sniegums Sinsinati, un viņš iedomāsies izredzes pārspēt Džokoviču.

Ledusskapjos ir filtri, lai no ūdens un ledus dozatora noņemtu piesārņotājus, taču tie ir jāmaina ik pēc 6 mēnešiem, lai tie būtu svaigi. Kenmore ledusskapjos ir vai nu filtrs ledusskapī netālu no mašīnas augšdaļas, vai arī ...

Cormier vs Miocic 2 un Pettis vs Diaz padara UFC 241 par vienu no gada gaidītākajiem notikumiem. Lūk, kā tieši tagad iegādāties UFC 241 PPV.