Roland Garros 2019: Benuā Paire tiecas pēc pirmās uzvaras Francijas atklātajā čempionātā pret Kei Nišikori R16 grāvējā

Tiesa Filips-Čartjē

Svētdien maija divu nedēļu ikgadējā māla seguma bonanza gatavojas sākt uzņēmējdarbību. Tas, kas pagājušajā svētdienā sākās ar 128 spēlētājiem, ātri samazinājās līdz tikai 16 konkurentiem. Tā kā no svētdienas līdz pirmdienai tiks aizvadītas astoņas spēles, šeit ir priekšskatījums par vienu no visvairāk gaidītajām R16 sadursmēm - Benuā Paire pret Kei Nishikori.

Nišikori un Pairs gatavojas savai trešajai sadursmei Roland Garros

Šī ir devītā tikšanās starp Nishikori un Paire - ceturtā uz māla - un trešā Roland Garros. Nišikori uzvarējis abās iepriekšējās tikšanās reizēs Francijas atklātajā čempionātā - 2013. un 2018. gadā. Pagājušā gada cīņā izšķīrās pieci seti, un nav pamata domāt, ka šī būs īsāka.

Šogad, ierodoties Francijas atklātajā čempionātā, daži spēlētāji nav bijuši karstāki par francūzi Benuānu Peiru. Paire uzvarēja divos māla seguma turnīros pirms Francijas atklātā čempionāta - Grand Prix Hassan II un nesen Lionas atklātajā čempionātā.

Pēdējos divos mačos Lionā viņš cieta tikai vienu serves pārtraukumu. Pēc tam, kad trešajā kārtā nokauts spānis Pablo Karreno-Busta, Pairs žurnālistiem sacīja: 'Es teicu, Benoit, vai tu turpināsi sezonu tā? Nekas nenotiks .. vai arī nolemjat, ka galvā viss būs kārtībā un domāšanas veids būs pareizs? Tad tu nezini, kas notiks. '

badmintona treniņi

Paire turpināja savu labo formu no Lionas pret Mariusu Kopilu Roland Garros pirmajā kārtā, uzvarot četros setos un uzvarot visās servisa spēlēs.

Diemžēl Benoit Paire senajā kārtā pacēla savu neglīto galvu otrajā kārtā pret tautieti Pjēru Hjūzu-Herbertu, jo Paire izšķērdēja divu setu pārsvaru, kas pārvērtās par maratona piecu setu uzvarētāju, bet beigās uzvarēja ar 11: 9 piektais.

Paire savā trešās kārtas cīņā pret Pablo Karreno-Bustu parādīja daudz lielāku uzmanību, pirms spāņa izstāšanās izvirzoties divu setu līdz vienam vadībā.

Ceturtajā kārtā Paire saskaras ar savu līdz šim lielāko izaicinājumu japāņu Kei Nishikori. Iekļūstot Francijas atklātajā čempionātā, Nišikori Barselonā bija izturējis sliktu rezultātu, tikai vienu reizi piedaloties pusfinālā. Tomēr viņš patiešām ir pastiprinājis savu spēli šajā turnīrā, novirzot savu labāko formu.

Kventins Haliss, Nišikori pirmās kārtas pretinieks, neizturēja nekādu cīņu. Otrajā kārtā, neskatoties uz to, ka atklāšanas komplekts tika atdots Žo-Vilfrīdam Tsongam, Nišikori saglabāja nosvērtību, nodrošinot samērā vienkāršu uzvaru četros setos.

Tomēr Nišikori tendence spēlēt garus mačus pret salīdzinoši vājākiem pretiniekiem nozīmēja, ka viņam vajadzēja vairāk nekā četras stundas, lai uzvarētu 23 gadus veco serbu Laslo Džereru mačā, kurā viņš pēdējā setā atpalika par diviem pārtraukumiem.

Pēc mača Nišikori sacīja: 'Atpalikšana no 3: 0 (pēdējā setā) bija sarūgtinoša, jo mans pretinieks arvien vairāk pacēla savu spēli. Es domāju, ka varbūt uzvarēt nav iespējams, bet es varētu noķert pārtraukumu. Tas bija viss. '

Vadībā ar setu un pārtraukumu Nišikori izskatījās pilnīgā komandā, bet Džere lauza japāņa servi geimā, kuru viņš kādā brīdī atpalika no 0: 40. Tieši šādi brīži liek cilvēkiem apšaubīt, vai Nišikori kādreiz spēs izcīnīt Grand Slam titulu.

Neskatoties uz svētdienas mača rezultātu, mēs gaidām vēl vienu Roland Garros klasiķi starp pēkšņi karsto Benuā Paire un dzīvsudraba Kei Nishikori.

Populāri Jautājumi

Grāmatu apskats: Rafa - mans stāsts

Jūsu ceļvedis, lai straumētu Monstru universitāti tiešsaistē - tostarp to, kur to straumēt, vienkārša straumēšanas informācija, aktieru un varoņu atveidošana un kā tā tika saņemta.

Apskatiet piecus Martinas Navratilovas ierakstus, kurus nekad nevarēs pārspēt:

Patriots un Auni tiekas Super Bowl LIII. Lūk, kā tiešsaistē bez kabeļa skatīties spāņu tiešraides straumi.

Atgriešanās laikā, kad leģendārais spēlētājs pierādīja, ka visi kļūdās - vēlreiz !.

Jūs esat redzējis viņus televīzijā un dzirdējis radio, sniedzot krāsainus komentārus, atmiņā skaitot galvu reibinošu statistiku, stāstot lielās spēles izspēli pēc spēles. Sporta analītiķiem ir ļoti svarīga loma, prezentējot un izskaidrojot ...